2752
2734
عنوان

اگه خیانت ندیدین خوشبخت ترینید

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 76 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه پدر خوبی دارید خوشبخت ترینید.

اگه محرد بودیم پدر خوب فایده داشت الان ک متاهلیم شوهر خوب

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2731

شوهرم خیلی آدم مغروریه بیرون البته سرش بالا نمیبره تو چشم زن همسایه هم نگاه کنه در کل همه میگن کسایی که میرن مغازششم میگن با ادبه اما سر بلند نمیکنه اما من آدم شکاکیم برا بر آورده شدن شکهام بنده خدا رمز گوشیش به من داده میره حموم یا خوابه نگاه میکنم🙂

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
اگه محرد بودیم پدر خوب فایده داشت الان ک متاهلیم شوهر خوب

حتی همین الانم پدر خوب داشته باشید میتونید راحت طلاق بگیرید 

اگه از ظاهر کسی ایراد گرفتم/ بهش توهین کردم/ سلیقه‌شو زیر سوال بردم و... به خاطر اینه که خودش چنین چیزی خواسته. وقتی تاپیک می‌زنید یعنی : لطفا نظر خودتون رو بیان کنید. این یعنی هر نظری باشه می‌پذیرم. اگر غیر از اینه لطفا توی توضیحات ذکر کنید که فقط هر چی میگید رو تایید کنم.

ببین مشکلات تو زندگی همه هست 

یکی خیانت دیده 

یکی بچه دار نمیشه 

یکی پول نداره 

یکی خونه و ماشین نداره 

یکی خانواده خوبی نداره 

یکی دست بزن داره و بد دهنه 

یکی هم سلامتیشو از دست داده

سیع کن بتونی کسی که بهت خیانت کرده رو از زندگیت حذف کتی

واقعا؟! به همین راحتی؟ آیا یه مرد هم میگه زنه حضرت فاطمه که نیست؟!!

خب گفتم که ذات مرد و زن با هم فرق داره

اینقدر نظرات خودمو دوست دارم که دلم میخواد هزاران بار لایکش کنم حیف که اجازه ندارم یه بارم لایک کنم کاش نی نی سایت این قابلیت رو اضافه کنه😆😃
2706