2737
2734
عنوان

اگه خواستگار بعد از دیدار پشت سرتون حرف دروغ بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 30 پست
فقط ی راه داری اونم اینه پیش این و اون یا توی استوری چیزی یا از ی طریقی پیش اونا ک اینو شنیدن سروصدا ...

چی بگم والا

ولی خیلی دلم شکست

پسره هر چرتی گفته باشه

مادرش منو میشناسه

چطور روش شده اینو بگه ب خانواده من در حالیکه میدونه من همچین ادمی نیستم

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
چی بگم والا ولی خیلی دلم شکست پسره هر چرتی گفته باشه مادرش منو میشناسه چطور روش شده اینو بگه ب خ ...

ببین اگه قضیه فقط خونواده خودشن ک نه تنها ب هیچ جات نباشه بلکه خوشحالم شو چون نشون میده واقعا سوختن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اگه قضیه فقط خونواده خودشن ک نه تنها ب هیچ جات نباشه بلکه خوشحالم شو چون نشون میده واقعا سوختن

هعی

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
اولش ما جواب منفی دادیم بعد دو روز زنگ زدن میگن دخترتون فلان حرفو زده که پسرمون میگه منو مسخره کرد ...

متوجه شدم عزیزم این حرفا به خاطر جواب ردیه که دادی زیاد توجه نکن فقط بگو من این حرفا رو نزدم آقا پسرتونم خودش خوب میدونه. دیگه بیشتر از مهم نباشه برات

2742
متوجه شدم عزیزم این حرفا به خاطر جواب ردیه که دادی زیاد توجه نکن فقط بگو من این حرفا رو نزدم آقا پسر ...

دلم خیلی شکست خیلی

حداقل از مادرش انتظار نداشتم

ک بچه ش هرچرتی میگه باور کنه

پیامی حرفی چیزی بگو بهتر ک قبولت نکردم و از دست ی ادم دوروغگو خدا نجاتم داد

حس میکنم زیاد ک ادامه بدم فک میکنه خیلی تو کف شم

من ک خیلی دلم شکست

دیگه خودش میدونه و خداش

کنسلیش ک کنسله ولی اون‌تهمتایی ک بهم زده چی پس

منم از این خواستگارا داشتم، واگذارشون کردم به خدا، گاها کسی بهم حرفی زد جواب دادم که دروغ گفتن

دو موردش خودشون زندگیشون به طلاق ختم شد، البته راضی نبودم 

خودمم دیر ازدواج کردم، حرف و حدیث زیاد شد پشت سرم ولی وقتی ازدواج کردم همشون ترکیدن😂😂😂

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
2740
حس میکنم زیاد ک ادامه بدم فک میکنه خیلی تو کف شم من ک خیلی دلم شکست دیگه خودش میدونه و خداش

بهش محل نده دیدیش جواب سلامشم ب زور بده یا وانمد کن سر سوزنی برات اهمیت ندارع

دلم خیلی شکست خیلی حداقل از مادرش انتظار نداشتم ک بچه ش هرچرتی میگه باور کنه

حق داری ولی واگذار کن به خدا... خودش خوب حقشون را میده، ایشالله بخت و اقبال خوب نصیبت بشه، چشم همشون دربیاد... واسه خودت لاحول و لا قوه الا بالله و ماشالله زیاد بگو

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹
منم از این خواستگارا داشتم، واگذارشون کردم به خدا، گاها کسی بهم حرفی زد جواب دادم که دروغ گفتن دو م ...

دلم نمیاد واگذارش کنم ب خدا

یه نفرو اینجوری گفتم پشت سرش یه مشکلایی پیش اومد براش.

چی بگم.

خداروشکر خوشبخت باشی🌹

حق داری ولی واگذار کن به خدا... خودش خوب حقشون را میده، ایشالله بخت و اقبال خوب نصیبت بشه، چشم همشون ...

خیلی ممنونم عزیرم

2706