2733
2734
عنوان

شوهرم وسط دعوا بهم گفت تو توی خونم فقط حمالی هیچی نیستی!

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 50 پست

نه عزیزم چیزی نگو 

همه ی امتیازاتت رو ازت نگیره 

من حاضرم شوهرم هر روز بهم بگه حمال ولی مثل تو زندگی میکردم 

کاربر قدیمی تعلیق شده ۱۳۹۹ لطفاً یک صلوات مهمونم کن دوست خوبم❤️
هیچی نگوو عزیزم شاید خسته بوده و عصبانی که بوده یه چی گفته

واقعا بهم برخورد اما خب تو دلم بهش فقط می خندم اما باید فردارو باهاش سرسنگین باشم ک دوباره بهم بی احترامی نکنه

برای شادی روح پدران آسمانی صلوات 🌷🌷🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عنوانو خوندم اعصابم خورد شد تا متنو خوندم دلم خنک شد ولش کن بزار تو تصور احمقانه خودش فکر کنه توحمالی🤣 هیچی نگو وبه همین روند زندگی ادامه بده اگر بدونه حمال واقعی اونه ممکنه روند زندگیت بهم بخوره

2731
عنوانو خوندم اعصابم خورد شد تا متنو خوندم دلم خنک شد ولش کن بزار تو تصور احمقانه خودش فکر کنه توحمال ...

اره منم از این قضیه می ترسم

واقعا بهم برخورد اما خب تو دلم بهش فقط می خندم اما باید فردارو باهاش سرسنگین باشم ک دوباره بهم بی اح ...

اره ولی چیزی نگو خودش ار حرفش پشیمون میشه

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

پیش بینی میکنم یه روزی از خونه بیرونت میکنه

چون می بینه هم بیرون خونه کار میکنه هم تو خونه 

وشما فقط میخورید و میخوابید

حرفش خوب نبوده بیخود کرد بهت اینطور گفت

ولی شما هم خیلی سوء استفاده گری

مهدی جان باتو دراین مسیر می مانم/تاابد با غدیر می مانم♥من غدیری ام😍

ن گلم اصلااااا بروش نیار سکوتتو حفظ کن و مطمئننن باش اون خودش خیلی بهتراز تو میدونه حمال کنه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
پیش بینی میکنم یه روزی از خونه بیرونت میکنه چون می بینه هم بیرون خونه کار میکنه هم تو خونه  و ...

من دوتا بچه دارم

خودش اجازه نمیده بیرون کار کنم 

من قبل از ازدواج آزاد و شاغل بودم 

من الانم اگه اجازه بده دوس دارم بیرون کار کنم 

اما وقتی خب خودش نمی خواد ک کار کنم چی بگم . من سواستفاده نکردم چیزی ک فراهمه رو دارم استفاده می کنم من صب ک دخترم میره مدرسه بعدش هیچ کاری ندارم خب می گیرم می خوابم جایی دعوتم ب شوهرم میگم خودش منو می بره خودشم میاد دنبالم. خودش دوست داره تو خونه کار کنه منم استقبال می کنم . دوست داره من همیشه لباس خوب بپوشم منم می پوشم . آیا این سواستفاده گریه،؟

2706