2733
2734

من یه دختر ۷ساله دارم دوس دارم بعدی پسر بشه. امروز ۵ روز پریود بودم و تمام شد وامشب حمام کردم..میگن روز تخمک گذاری اقدام کنی پسر میشع..حالا من از فردا کیت  تخمک گذاری بزارم اگ‌مثبت شد اقدام کنم همون روز

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
سلام عزیزم اصلا ب این چیزا ربط نداره برو تعین جنسیت

کجا برم‌چطوری

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
هزینش ۳۰-۴۰ میلیونه اسپرم همسرتون میگیرن پسرارو جدا میکنن میزارن رحم شما باید برید دکتر مامایی را ...

پولش  ندارم والله کاش این ماه اقدام کردم پسر بشه برام دعا کن عزیزم🤲🤲❤❤❤