2733
2734
عنوان

دماغ قوز دار و نوک تقریبا پهن رو طبیعی عمل کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اسفند برا اشناها عمل کرده ۳۰ با تمام هزینه ها ۳۵ حالا نمیدونم تا دوماه دیگه چقدر میره روش 

فک نکنم زیاد بره توی دوماه برو پیشش وقو عمل بگیر برای دوماه دیگه توی پروندت بنویسه این قیمتو ،اونموقع نتونه عوض کنه،البته اگه قبول کنه

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک نکنم زیاد بره توی دوماه برو پیشش وقو عمل بگیر برای دوماه دیگه توی پروندت بنویسه این قیمتو ،اونموق ...

عه پناه برخدا میگم برم اتلیه و ازمایشم  بدم بگم قلان موقع چند میگیری و اینا 

هعی دنیا به هیچکی وفا نداری...
خیلیی ضایع نیس والا ولی جا دارهزیبا بش هرکی میبینه میگه بهت میاد ولی یه سری از دوستام میگن همه صورت ...

خیلی به دوستات اهمیت نده .

من چند مورد دور و برم دماغ عمل کردن همش عادت دارن از دهن نفس میکشن 

من به شخصه نمیتونم از دهن نفس بکشم😂😂 بعد اون همه دردو تحمل کنی تازه بعدشم با کوچیکترین ضربه خراب میشه .

منم دماغم پهنه و گوشتیه ، قوز نداره ولی بزرگه ، دبیرستانی بودم خیلی از دوستام میگفتن عمل کن دماغتو عمل کنی خیلی خوشگل میشی همه چیت خوشگله جز دماغت . من کلی گریه میکردم از دماغم متنفر بودم الان شوهرم دماغش کپی دماغه منه و منم عاشقه دماغمم😂و خوشحالم که عمل نکردم 

طبیعی بعدن پشیمون میشی چون خیلی چهره تغییر نمیکنه فقط ایرادارو درست میکنه

عه اخه دکترای دیگه هم خیلی عجق وجقت میکنن خخ میترسم خوکی بشم صورتمم پهنه ضایع میشم اونوقت بعد دماغم خیلی بزرگ و مشگلش زیاد نیس،البته نظرخودم مثلا قوزدماغمو بگیره و نوک بینیمم باریک کنه حله

خیلی به دوستات اهمیت نده . من چند مورد دور و برم دماغ عمل کردن همش عادت دارن از دهن نفس میکشن  ...

وااااقعاا خوشبحالت برا اعتماد بنفست من هرکی میبینم عمل کرده افسوس میخورم من نتونستم به ارزوم برسم من بدبختم و بدنم داغ میشه تپش قلب میگیرم میرم تو کما خخ 

2706