2733
2734

مال من هنوز بدنیا نیومده براش کلی برنامه دارن میگن میخایم براش فلان روز جشن بگیریم 

فلان روز سیسمونی 

فلان روز دندونی باید بگیری 

یا میگن هر جا رفتیم نوه مون رو بدی ببریم (چون خودم زیادی نمیرم باهاشون )

آدمای بدی نیستن خانواده همسرم ولی اینکار از الان ب من استرس وارد میکنه چون من خیلی درونگرام 

شما چی.؟چیکار میکنید ؟

کافیه از همون اول قاطع باشی. 

اینها هم همه حرفه.‌اول و آخر شما مادر پدرش هستید

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

اینا وظیفه شوهرتونه جلوشون رو بگیره. وگرنه تربیت بچه از دستتون در میاد.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همش حرفه . پسر من نوه اول بود  اولا یکم ذوق و شوق داشتم بعد کم کم خوابید و با اومدن نوه‌های دیگه کلاً تقسیم شد

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2740
اینا وظیفه شوهرتونه جلوشون رو بگیره. وگرنه تربیت بچه از دستتون در میاد.

بخدا همینجوری استرس زایمان ب کنار

از الان مهمون دعوت کردن خونم واسه بعد زایمانم !

حساسیتت رو درک می کنم، بخصوص اینکه ممکنه تو تربیت بچه دخالت کنن. ولی از اون طرف بچه خیلی محبت می بینه، با اعتماد به نفس بار می اد. بعد هم سخت نگیر، بچه دار شی انقدر خسته می شی از خدات می شه یکی دو ساعت ببردش

2706