2752
2734
عنوان

چرا اینهایی ک خونه دارن اصلا رحم ندارن انقد اجاره ها بالاست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1660 بازدید | 114 پست
عزیزم شما از کجا میدونی کسی که خونه داره مشکلات شمار نداره

خب اونی که خونه داره قطعا یه پله جلوتر از مستاجرشه 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
نه شیراز دیروز رفتیم یه آپارتمان دیدم خوشم اومد ولی بازم دودلم طبقه هفتم هست و سالنش کلا ۱۵ متره😔

۱۵ متر که سالن نیست اتاق خوابه

حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خونه ای ندارم ولی اگر داشتمم هیچ ترسی نداشتم که بگم اجاره رو درست میگیرم اگر تورمی هست باعث بانیش ...

وقتی مستاجر نیستی و درک نداری پس انقدر اظهار نظر نکنید چه چیزایی رو با کرایه خونه مقایسه میکنید

کرایه خونه یجوری شده باید نصف بیشتر حقوقت رو بذاری براش

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
2731
درسته ولی وقتی شما برفرض یک مغازه داری دوست داری ۲ برابر بدی که سود کنی اجاره اش رو  این یک زنج ...

ببین این قسمت “ دوس داری” کلا یک جمله اشتباهاشت چون امکان نداره این قیمتی که دو برابر شده علتای زیادی داره اینجوری بود همه جا دنیا همه چی ۲ ۳ برابر میداد 

چرا دودلی؟ چندمتری بود؟با پول این واحد که دیدی واحدای دیگه هم هست؟  سالن منم کمتر از بیسته ولی ...

ممنونم عزیزم خدا جواب قلبتو بده

نمیخوام تعریف کنم اما بین اطرافیانم قیافم و اخلاقم از همه سره

یعنی بقیه بهم میگن اما بقیه اونا چهره های معمولی و حتی رو پایین دارن ولی تمام هیکلشون زیر طلا خونه هاشون ک نگم😑😔

خدت بهشون بیشتر بده ولی زیبایی به درد نمیخوره فقط شانس باید باشه

صاحب خونمون دو هزار نمی ارزه انقددددد منت سرمون میزاره و بی رحمه ک حد نداره

واقعا نمیدونم این چه عدالتیه خدا داره

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
عزیزم شما از کجا میدونی کسی که خونه داره مشکلات شمار نداره

همین صاحب خونه ها هر چی مشکل دارن میخوان با یه خونه ۶۰ متریشون همه رو حل کنن که وضعیت شده این 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
ببین این قسمت “ دوس داری” کلا یک جمله اشتباهاشت چون امکان نداره این قیمتی که دو برابر شده علتای زیاد ...

دقیقا مالک دوست داره دلش میخواد میکشه حرفهایی که میزنن شما هم قطعا صاحب خونه این مدلی هستی که داری از این عملکرد دفاع میکنی وقتی اقتصاد بیمار باشه همینه متاسفانه 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
وقتی مستاجر نیستی و درک نداری پس انقدر اظهار نظر نکنید چه چیزایی رو با کرایه خونه مقایسه میکنید کرا ...

شما از کجا دونستی من مستاجر نیستم؟ بعدم اینایی که میگی با اجاره مقایسه نکن نسبیه به هرحال هست گرونیش زیاده 

شما یه ماشین داشته باشی میخوای به قیمت زیر بازار بفروشی و ضرر کنی؟ معلومه که نه کدوم ادم عاقل از سود ...

اجاره خونه کم بگیری نگفتن نگیری که انصاف داشته باشی ن گوش ببری مثلاً بجای ۵تومن ۴تومن بگیر 

بعضیا ۵تومن میگن ۶نا مستاجر ب ۵راضی بشه البته از روی ناچاری  

حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن
چرا دودلی؟ چندمتری بود؟با پول این واحد که دیدی واحدای دیگه هم هست؟  سالن منم کمتر از بیسته ولی ...

سختمه چون دو تا بچه دارم اتفاقا نوساز و شیک بود اما شوهرمم مقصره میدونی اخلاقش تنده خیلی دلش راضی نیست اگه هم بریم میخواد سر کوچکترین مسئله ای نق نق کنه

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

مشکل از جای دیگه است

تقصیر صاحبخونه نیس

اوناهم با کلی زحمت و وام و قسط خونه خریدن 

الان نمیتونن ضرر کنن

مشکل از اقتصاد کشوره

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
صاحبخونه خوبم هست  مستاجر ما چندددد ساله با رهن کم و اجاره کم نشسته، نسبت ب اون محله، خیلی کم ...

عزیزم صاحبحونه ها اکثرا همین حرف رو میزنن 

اما اینجور نیست

تا جایی که بشه هزارتومنم گذشت ندارن.

شما از کجا دونستی من مستاجر نیستم؟ بعدم اینایی که میگی با اجاره مقایسه نکن نسبیه به هرحال هست گرونیش ...

هیچ مستاجری نمیاد مثل شما حرف بزنه مگه صاحب خونه باشه و شکمش سیر حتی اگر پولدار باشی و باز مستاجر هم باشی نمیگی ....

هرچی آرزوی خوب مال تو 
دقیقا مالک دوست داره دلش میخواد میکشه حرفهایی که میزنن شما هم قطعا صاحب خونه این مدلی هستی که داری ا ...

شما هرفکری میخوای بکن ولی بدون اقتصاد اینجور نیست هرجور خواستی هرچی خواستی یه قیمتی بده اینجور بود همه دنیا باید گرون میداد چون انسان عقلایی دنبال سودشه هرچیم که قیمتش میبینی تورم رکود مردم… توش دخیلن از اسمون که نیومده

2706