2752
2734

سلام بچه ها ما چهار روزه باهم سرسنگینیم  دعوایی که کردیم اون مقصر هست نمیخوام بازش کنم 

فقط الان نمیدونم چیکار کنم بیاد عزر خواهی کنه   نمیخواهم خودم برم جلو چون همیشه من پیش قدمم برا همین همیشه میخواد من پیش قدم بمونم 

لطفاً راهنمایی کنید. نمیخواهم بیشتر از این قهر باشیم

دامن کوتاه قرمز با نپتون

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نهار و شام اگر درست میکردی بازم بکن...

روتین زندگی قبلیت را داشته باش...

لباسای شیک و تمیز بپوش...

خونه را تمیز نگه دار...

اما پیشقدم نشو ...

اما بدخلق و تلخ هم نباش...

تو زندگی زناشویی ما میتونیم چشم پوشی کنیم و بایدم خیلی جاها بکنیم تا زندگی بره جلو، ولی مسئولیت نداریم که وقتی اون یکی اشتباه کرد، بار اشتباهش را به دوش بکشیم و تازه سر و سنگینی اش را هم ما جبران کنیم و پیش قدم بشیم ...

ما فقط باید ببخشیم اگر پیشقدم شد...نشد هم منتظر میمونیم بشه ...زندگی را هم از طرف خودمون تلخ نمیکنیم

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چرا؟

متاسفانه مردایی که قهر میکنن همیشه تا اخر عمر همینن منم یکیش دارم از بس قهر کرد زورگویی دیگ الان سرد شدم وبرام مهم نیست دیگ چیکار میکنه یان اگه اول زندگی هست فعلا برات تازگی داره ب مرور سرد بی روح میشی ودیگ دوست داشتنی هم درکار نیس

2706