2737
2734
عنوان

هرچی گشتم ی تاپیک جالب ندیدم... بیایید باهم فیلم نقد کنیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 137 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام

لطفا اگه براتون مقدوره برا شادی روح مادری که بعد سالها امشب جگر گوشش رو اون دنیا بغل میکنه صلوات یا فاتحه بفرستید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
چند تا فیلم ایرانی جدید قشنگ بگید ممنون  خنده دار یا درام یا اجتماعی و... هر چی باشه خوبه بگید ...

هتل موضوع کلیشع ای اما خنده دار 

تمساح خونی موضوع بد نبود خنده دار 

فسیل موضوع جدید خنده دار اینا طنز جدید 

اجتماعی من همسرش هستم 

مجبوریم 

علف زار 

زیر سقف دودی 

برادران لیلا 

نباب

2740
دوباره باید ببینم  اگر همچنان ابهامی بود از شما سوال میکنم😅

آه 😅😅حتما. اینجور فیلم هارو میشه بارها نگاه کرد 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             
الان میخواستم بگم راجع به این بحث کنیم 😅 به نظرم فیلم جالبیه خیلی واقعی بازی میکنن

چه جور فیلمیه؟ موضوع اصلیش چیه؟ من اهل سریال دیدن هستم ولی می‌خوام بدونم افعی تهران ارزش وقت گذاشتن رو داره 

عاشق فیلم های اجتماعی هستم ن فیلم های آبکی الکی که آدم آخرش بگه خب حیف وقتم حتی کمدی هم باید معنا دا ...

برادران لیلا عالی بود جاده خاکی ..

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
2706