2752
2734
عنوان

هرچی گشتم ی تاپیک جالب ندیدم... بیایید باهم فیلم نقد کنیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 137 پست
خارجی،نگیدلطفا

دیده باشمم اسمایادم نمیمونه

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
ن شما ازش بگو ببینم چطوره برم ببینم

قدیمیه 

چند سال پیش دیدم و به نظرم پیچیده بود خواستم ببینم اگه دیدی توضیحش بدی برام😁

یه فیلم معروف بگو نقد کنیم

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

the chestnut man

یه مینی سریال قوی در زمینه ماجراجویی و جنایی

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2731

تاپیکای جالب فقط اطلاع رسانی های یسنا😁😂دهنمون سرویس شد هی تاپیک تکراری یسنا اینجا یسنا اونجا یسنا همه جا 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
الان میخواستم بگم راجع به این بحث کنیم 😅 به نظرم فیلم جالبیه خیلی واقعی بازی میکنن

به نظر منم جز معدود سریال هایی هست که واقعیه و به دور از کلیشه اس

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
مالهالند درایو رو دیدی؟

شاهکار دیوید لینچ با بازی فوق العاده بازیگراش مخصوصا naomi watts
از پیچیده ترین داستان ها رو به نحو احسن به تصویر کشید
در کل خیلی با فیلمش حال کردم

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                
2706