2733
2734
عنوان

هرچی گشتم ی تاپیک جالب ندیدم... بیایید باهم فیلم نقد کنیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 137 پست
من ی تیکه هاش رو اینستا دیدم بنظرم فیلم جدید میاد با موضوع جدید که نشون میده روابط بچگی چقدر تو بزرگ ...

دقیقا 

با ژانر روانشناسی و اجتماعی و درام و یه داستان جذاب

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
شاهکار دیوید لینچ با بازی فوق العاده بازیگراش مخصوصا naomi watts از پیچیده ترین داستان ها رو به نح ...

دوباره باید ببینم 

اگر همچنان ابهامی بود از شما سوال میکنم😅 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جز تک توک فیلم خارجی ندیدم بنظرت میتونه منو جذب کنه؟ بیشتر عاشقانه یا مشکلات اجتماعی می‌پسندم&nbs ...

این داستانش راجب یه قاتله نمیدونم دوست داری یا نه 

یک زندگی معمولی ام فیلم بدی نبود 

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2731
دقیقا  با ژانر روانشناسی و اجتماعی و درام و یه داستان جذاب

عاشق فیلم های اجتماعی هستم ن فیلم های آبکی الکی که آدم آخرش بگه خب حیف وقتم حتی کمدی هم باید معنا داشته باشع تهش مثلا هولیا خیلی بیهوده بود با اینکه کمدی هم بود.... اما برادران لیلا و مجبوریم و خیلی فیلم های دیگه واقعا مفهومی هستن واقعیت رو میگن.... 

چند تا فیلم ایرانی جدید قشنگ بگید ممنون 

خنده دار یا درام یا اجتماعی و... هر چی باشه خوبه بگید 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
بچه ها فیلم راز بقا و صحنه زنی رو کجا دانلود کنم توی آپارات نیست 

راز بقا رو من از روبیکا دارم میبینم

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
2706