2737
2734
عنوان

بنظرتون این موها تا ۳ ماه دیگ شبیه موهای مردونه میشه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 14407 بازدید | 322 پست
آره شرایط بسیار سختیه به طوری ک من دو ساله خونه نشین شدم و بیزون نمیرم چون خجالت میکشم کسی منو با لب ...

وای آره خیلی سخته 

باز خوبه تو دوره ای زندگی میکنی که میتونی خود واقعیتو به دست بیاری فکر کن اون نسلای قدیم چه زجری میکشیدن 

چند سالته؟

زندگی کلا سخته  ولی من ترجیح میدم بدترین بلاها سرم بیاد سخت تری شرایط کاری و فشار مالی رو تحمل ...

ببین من ۹ سال قانون جذب و عزت نفس کار کردم

هرکس چیزی رو به زندگیش جذب میکنه ک ارتعاش میده

شما اگر مدار انرژیت درست بشه شوهرت دیگ با روسری پوشیدنت کار نداره

اما این مسائل به شدت حاشیه ای هستن

روسری پوشیدن مانتو کوتاه یا بلند و اصلا فامیلی بچه تاثیری توی خوشبختی کسی نداره

شما بیا بین پسرا طرف ۲۴ سالشه از صبح میره تا ۹ شب جنازه برمیگرده خونه ماهی ۱۰ تومن حقوق میگیره فشار مالی داره داغونش میکنه این آدم حاضره هر روز چادر سرش کنه ولی به چنین وضعی دچار نباشه

حجاب مهم ترین فایده ش برای خود زنه

من بین پسرا هستم دارم می بینم ی هو میشینیم دور هم شروع میکنن میگن سینه ی دختر خالم فلانه قسمت پایین تنه ش فلانه

دو تا تار مو بیرون باشه یا نباشه مهم نیس مهم اینه دلت خوش باشه توی رفاه باشی

و تز همه مهمتر زنا ی انرژی و سیاستی دارن ک میتونن مردا رو تو مشتشون بگیرن

دنیا رو مردا اداره میکنن و مردا رو زنان

یادت باشه اگر میخوای به حقوقت تو زندگی برسی سلاحت به عنوان یک زن زبانته

زور بازو سلاح مرداست

شما به عنوان ی زن با چند سیاست ساده شوهرت تو مشتته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای آره خیلی سخته  باز خوبه تو دوره ای زندگی میکنی که میتونی خود واقعیتو به دست بیاری فکر کن ا ...

اون نسلای قدیم واقعا برام سواله چیکار میکردن 

چون خیلی تحملش سخته

شاید خودکشی میکردن

من ۲۲ سالمه

2742
اکثر کسایی ک میان تو این مسیر برمیگردن چون ترن*س واقعی نیستن اگر آدم به مرحله ای برسه ک من رسیدم ...

خب دیگه همین تو یکی از کامنتات نوشته بودی دکتر برای درست کردن انجام جنسی تو ایران کمه نمیدونم همچین چیزی بود اگه تو خودت همه چیت مرد باشه ولی اندام جنسی زن بازم خب ارزشی نداره باز معلوم نیست چی هستی یا اینکه شنیدم بعد دوسه سال اندام جنسی دکترا تغییر میدن بازم سخته چون بازم بین مرد وزن گیر میکنی

ببین من ۹ سال قانون جذب و عزت نفس کار کردم هرکس چیزی رو به زندگیش جذب میکنه ک ارتعاش میده شم ...

واااای من چقدر باهات مخالفم 

برا همه صحبتات جواب قانع کننده دارم اما خیلی بحث طولانی میشه ممکنه این گفتگوی دوستانه به کدورت کشیده بشه و با تایپ کردن هم منظور آدم نمیرسه 

در کل به نظرم سعی کن فکرتو باز کنی و مطالعتو بیشتر 

چیزی بعنوان قانون جذب و انژی وجود نداره عزیزم خودتو مشغول این مزخرفات نکن منم اون کتابارو خوندم و کاملا چرتوپرتن حیف اون وقتی گذاشتم و خوندمشون

بگذریم  موفق باشی 

2740
خب دیگه همین تو یکی از کامنتات نوشته بودی دکتر برای درست کردن انجام جنسی تو ایران کمه نمیدونم همچین ...

ربطی نداره

میشه بجای عمل از پروتز استفاده کرد برای اون قسمت

وقتی شما هویتت مرده کل جسمتم زن باشه بازم مردی

من یک سوال دارم

الان شوهر شما صبح بیدار شه ببینه جسمش زن شده شما اونو مرد میدونی یا زن؟

وقتی گرایش جنسی و عاطفیش به دختره وقتی روحیات و اخلاقش مردانه ست اون جسم رو فقط ی روکش اشتباه میدونی صرفا

واااای من چقدر باهات مخالفم  برا همه صحبتات جواب قانع کننده دارم اما خیلی بحث طولانی میشه ممکن ...

تجربیات آدمها با هم فرق داره

من در این ۹ سال دستاورد های خیلی زیادی از قانون جذب داشتم هم مالی هم چیزهای دیگ فقط متاسفانه افسردگی گرفتم و تمرینات رو گذاشتم کنار

اما وارد بحثش نمیشم

فقط امیدوارم بهترینها براتون اتفاق بیوفته

ایام به کام🌺🌺

[QUOTE=337588354]ممه رو که تخلیه میکنن اون یکیو واقعا خیلی دوسدارم بدونم یکی ا دغدغه های منه ا وقتی لرستانی عمل کرد ...[/QUOTE

پیوند میزنن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
خوش به حال دوست دخترش 😂😂

همین الانشم چند باری از یمت دخترا پیشنهاد داشتم

مثلا میگن تو هنوز دختری خانواده گیر نمیده بهمون

در واقع میخوان سوءاستفاده کنن

میان نیازاشونو با من برطرف میکنن بعد ک موقع ازدواج شد منو رها میکنن میرن با شخص دیگ

بخاطرع همینم من دیگ میخوام تکلیفم مشخص شه

چون نمیخوام تو این جور روابط برم

2706