2752
2734
عنوان

بنظرتون این موها تا ۳ ماه دیگ شبیه موهای مردونه میشه؟+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 14472 بازدید | 322 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب برای درک این موضوع بگم ک من از دوران بلوغ گرایش جنسی و عاطفیم به دخترا بود نه پسرا و روز به ر ...

آخی☹🥺حقیقتا نمیدونم چجوری احساسم وبیان کنم

شرایط فوق العاده سختی داری

ممنون که با حوصله جواب دادی

خب پس خداروشکر مشکل صدا و ... حل میشه

قدت هم که بلنده 

بعدا هم میری باشگاه و .... هیکل مردونه میسازی اوکیه👍

اگر پسر شدی میخوای چه سبک استایل یا چه مدل پسری باشی   صادق باش

بعد اینکه قبل بلوغت کلا لباس دخترونه و ... میپوشیدی؟ اون موقع حس خاصی نداشتی؟

حیف شد کاش عکست و میشد ببینم

خیلی کنجکاوم

الان قبل عمل و دارو و .. چهره اتون کاملا دخترونه بود نه؟

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
آخی☹🥺حقیقتا نمیدونم چجوری احساسم وبیان کنم شرایط فوق العاده سختی داری ممنون که با حوصله جواب دادی ...

ی بار آنلاین شدی بگو تو ی تاپیکی میزارم برات ببین طی یک دقیقه

من عمل نکردم هنوز ولی چهره م پسرونه ست

من همین الانم لباس دخترونه می‌پوشم چون دوست ندارم انگشت نما بشم تو جمع 

فقط جاهایی ک آشنا نیست پسرونه میگردم

قبل بلوغم هم روحیاتم پسرونه بود کلا شر و شیطون بودم و با پسرا بازی میکردم 

بعد تغییر جنسیت هم مطمئنم پسر لارجی میشم

از اونا ک به شدت ولخرجن😂

و چون بین دخترا بودم و روحیاتشونو میشناسم مطمئنم ازدواج کنم ازدواج موفقی هست

2731
هیچ وقت ادمای مثه شما رو درک نکردم و نمیکنم اینقد عادی سازی نکنید اخرالزمان......

اولین کسی که مجوز این عمل رو تو ایران داد و تایید کرد که کار حرام و گناهی نیست و اون آدم باید به هویت اصلی خودش برسه امام خمینی بود! شما که به دوره آخر زمان اعتقاد دادی بایدم امام خمینی و حرفش رو هم قبول داشته باشی، درست میگم؟

بعدهم این رو بدون که این افراد و خانواده هاشون بیشترین زجر رو میکشن و بزرگترین دلیلش هم حرف و حدیث ها و نگاههای مردم!! 

پس بهتر که نمک رو زخمشون نباشیم، التماس تفکر  

ی بار آنلاین شدی بگو تو ی تاپیکی میزارم برات ببین طی یک دقیقه من عمل نکردم هنوز ولی چهره م پسرون ...

به به

برنده بازی اصلا خود شمایی  اره خدایی راست میگی

کیا ولخرجن؟

اگه ناراحت نمیشی باید بگم که حسودیم شد بهتتت  

توی زندگیت هم فرصت دختر بودن داشتی هم پسر بودنننن

اقا قبول نیست  

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
ی بار آنلاین شدی بگو تو ی تاپیکی میزارم برات ببین طی یک دقیقه من عمل نکردم هنوز ولی چهره م پسرون ...

عکست و بزااار

اقا عکست و ببینم دیگگگه

به به برنده بازی اصلا خود شمایی   اره خدایی راست میگی کیا ولخرجن؟ اگه ناراحت نمیشی باید بگم ...

دیگ شما بزرگی خودتون ببخشید🌷😂

من دیدگاهم مثل پدرمه

البته دیدگاه پدرمم خودم بهش القا کردم اینطوری نبود😂

من معتقدم زندگی فقط تلاش نیست اگر تلاش میکنی همین الان باید ازش بهره ببری

قبلا پدرم چیزای غیر ضروری نمیخرید اما ی روز نشستم بهش گفتم برای کی داری جمع می‌کنی؟

تا ۶۰ سالگی میخوای پول جمع کنی ۶۰ سالتم ک شد دیگ نمیتونی با اون پول چیزایی ک دوست داری بخوری و از این حرفا

الان دیگ میره بازار باقلوا میخره یا ماهی چند بار از بیرون غذا سفارش میده گاهی اوقات بستنی سنتی میخره و ..

در واقع داره زندگی میکنه

من دیدم اینه اول خودم و زنم بعد ارث برای بچه ها

بخاطره همین هیچ وقت اگر دستم پول باشه نمیزارم حسرتی به دل خودم و زنم و بچه ها بمونه

خدا هم همیشه هوامو داشته مثلا الان ک سرکار نمیرم فعلا ی وقتایی می بینی بابام بی دلیل ۲ میلیون میزنه به حسابم😂

حس میکنم دلیلش اینه چون قانون جذب کار کردم و به پول فکر میکنم اینطوری جذبش میکنم

چون به خواهر برادرام نمیده فقط به من میده😂

دیگ شما بزرگی خودتون ببخشید🌷😂 من دیدگاهم مثل پدرمه البته دیدگاه پدرمم خودم بهش القا کردم ا ...

عزیزم شوخی کردم ناراحت نشی یه وقتا  

وای وای

برگ برنده داری

چه پدر منطقی و خوبی خدایی

در واقع دیدگاه تو درسته

به قول خودت جمع کنی که چی بشه؟

افرین خدایی طرز فکرت و دوست داشتم

خوشبحال زن و بچه ات  

در واقع چون خودتم بین دخترا بودی بدون اینکه زنت حرف بزنه یا اشاره کنه درجا میفهمی چی میخواد بگه  

کاش همه یاد بگیرن اول برای خودشون زندگی کنن نه بقیه

مثل شما

دیگ شما بزرگی خودتون ببخشید🌷😂 من دیدگاهم مثل پدرمه البته دیدگاه پدرمم خودم بهش القا کردم ا ...

راستی شما درست تموم شده؟

چون اگه درس میخونی با تغییر جنسیت کارت یه خورده سخت میشه ها

راستی شما درست تموم شده؟ چون اگه درس میخونی با تغییر جنسیت کارت یه خورده سخت میشه ها

امسال میخوام برم دانشگاه

الان چند یاله ک پشت کنکورم برای رشته مورد علاقه م

ی سال پرستاری اوردم نرفتم ولی امسال دیگ هر چی بیارم میرم

2706