2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

راکد؟😂😂😂😂😂

۶ ماه پیش خونه خریدیم حالا دوبرابر شده قیمتش چند تا مشاور املاک اومده نگاه کرده ...

دعا کنید بفروشیم بریم از اینجا

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

فعلا تو شهر ما ملک های بالا شهر هرروز گرون تر میشن.ملک های پایین شهر باتوجه به تورم ارزون شدند.ولی ملک های متوسط راکد. یعنی دیوار شهر مون هم پر از ملک های پایین شهره و متوسط..نسبت به سال های قبل خیلی راحت تر میشه ملک ارزون خرید چون افزایش حقوق و ....بوده ولی ملک های ارزون،گرون نشدند.

کجا خریدی

منطقه ی متوسط رو به بالا گلم 

ولی هیچ ملکی راکد نمیمونه ما باغ داریم همونم قیمتش بالا رفته 

باور نکن قیمت خونه و زمین راکد بمونه امکان نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
چت متره و کجا خریدید 

۷۵ متر گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

راکد؟ هیچوقت ملک راک نمیشه همیشه خرید و فروشش هست 

تورم صدبرابر میشه ملک ها گرون تر میشه 

ولی خب الان آپارتمان های کوچیک طرفدار بیشتر دارند 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706