2733
2734
عنوان

مزاحم خیابونی

1227 بازدید | 87 پست

بچه ها چند سال پیش ی نفر با ماشین دنبالم میکرد چنان ترسی به جونم میفتاد که نمی‌تونستم خودم کنترل کنم نمی‌تونستم حتی شماره ماشین بردارم به پلیس بدم خیلی ترسیده بودم 

دیشب با همسرم فروشگاه بودم اون آقای مزاحم دیدم با زن و بچه اش دوباره اون اضطراب برام شروع شده از ترس نمی‌تونستم برم کنار همسرم وایسم خدا قسمت هیچ کس نکنه خلاصه نتونستم به همسرم بگم وقتی سوار ماشین شدیم از ترسو بهش گفتم وقتی رسیدم خون کلی گریه کردم همسرم میگه آخه بی دلیل مگه میشه ولی خانوما به قرآن قسم میخورم اون آدم اصلا من نمی‌شناسمش چرا باید آخه دنبالم کنه از ترس دیشب تا صبح نخوابیدم خیلی حالم بده برم به پلیس بگم چکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما برو پلیس بگو چند سال پیش مزاحمت بوده اونا هم بهت نمیخندن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
با گوشیت عکس بگیر ازش از خودش و ماشینش چند روز اینکار رو انجام بده تا مدرک داشته باشی

باشه ممنونم اضطرابم به حدی که نمیتونم هیچ کاری بکنم خدا خودش کمک کنه من تو این مدت از ترس جایی نمیرم شاید خنده دار باشه برای هرکسی دست و دلم قفل میشه از ترسم تو فروشگاه پسر کوچیکم بغل کرده بودم بخدا دارم الان گریه میکنم از ترس

اره برو بگو این اقا چند سال پیش با ماشین داشت دنبالم میومد حتما هم مجازاتش میکنن...

رو خودت کار کن تو نمیتونی با این وضع تو جامعه دووم بیاری که

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
2706