2733
2739

شوهرم خیلی اهنگ حفظه ینی هر چند دیقه ی بار ی اهنگ تو ذهنش پلی میشه و میخونه اونو. از اهنگ شاد تا غمگین همه رو میخونه. ی بارم اهنگ میگن هیچ عشقی تو دنیا مثل عشق اولی نیستو خوند چند وقت پیش 😑 ذهنم رفته نکنه این حرف دلش باشه! در حالیکه همیشه هر اهنگی ذهنش میاد میخونه😑 قبلا ی دوس دختر داشته قصد ازدواج بودن ولی خودش دختره رو ول کرده دیدن اصلا به هم نمیخورن و الانم واقعا چه خودش چه خانوادش خیلی خیلی عاشق من هستن! وقتی غرق در احساسیم یا خیلی خونش به جوش میاد میگه صبا من عشق واقعیو با تو تجربه کردم عشق ینی تو چون واقعا همه چی تمومی. همیشه خودشو خانوادش خیلی خوشحالن که اون دختره نشده چون خیلی فرق باهاشون داشته. پس چرا اصلا این اهنگو خوند؟ خودش میگه من هرچی ذهنم میاد و میخونم رو زبون اینو بری به ی مشاور بگی میخنده بهت به خدا تو خودت میدونی همه کس منی‌. ادم حسی که به زنش داره رو به هیچکس که در گذشته بوده نداره

اره حتما طلاق بگیر همین فردا 

نه ولش کن فردا دیره امشب چطوره؟

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه بابا مگه دیوونه ای ، موقعی که میگی هم خودش هم خاندانش! عاشقتن ! 

از وقتی ازدواج کردیم دو ساله همه کاری واسم میکنه هر لحظه به فکرمه خانوادشم متنفرن از اون دختره میدونم! پس اصن چرا این شعرو خوند

2740

اگرمیتونی الان اقدام کن😑😑

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

دومین تاپیکته با این عنوان 

فقط قاضی ازت پرسید واسه چی طلاق میخوای چی میگی ،میگی آهنگ عشق اولو با خودش خونده !؟

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
مسخرم میکنی؟

ن بابا خیلی جدی گفتم بشین با عروسکات بازی کن ازدواج چیه اخه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
واقعا میگی؟

😐😐وای نههههههه😶😶

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل ماه محرم خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
باباخودماهم گاهی وقتا اهنگ میاد تو سرمون که اصلا ربطی به اون حال نداره یا اصلا ربطی به قبل نداره اهن ...

اتفاقا تو شرایط شادی بودیم اینو خوند رفته بود حموم چندتا اهنگ پشت هم خوند شاد و غمگین و همه چی اینم خوند

2706