2752
2734
عنوان

اسم زنی ک شوهرم‌توخاب گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 58 پست
وای تو رو خدا اینجوری نگو ،استارتر همینجوریشم وسواس داره 

من حقیقت زندگی خودمو گفتم عزیزم اتفاقا شوهر منم خداشاهده یه بار تو خواب گفت معصومه اما خوب همه یه جور نیستن و انشالله شوهر اسی اینطور نیست

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی بگم والا...ن ازین مردای خائن نیس...چیکارکنم اسمه خیلی مشکوک بود چرا باید بگگگگههه

خوب خدا رو شکر . بی خیال شو  وقتی چیزی نیست . به خدا خیلی از خواب هامون خیالی و دیت خودمون هم نیست . روزانه اینجا کلی از خواب هاشون می گن که هیچی بشری توی بیداری هم نمی تونه اون طور داستان های خیالی و جنایی تعریف کنه .

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2731
خب من همراه منش رو‌ دارم...فضای مجازیم‌نداره همشم سرش تو کاره خیلی غیرتیه

استارتر یبار من کنار شوهرم خواب بودم وولی نو خواب و بیداری بهش گفتم مهدی بغلم کن ،من اصلا مهدی نمیشناسم این چیزا پیش میاد

مهم دله،وگرنه چشم هرروزیه بهترشومیبینه
اخه من استارترو خیلی وقته میشناسم میدونم با همین حرف تو داغون میشه.

همین طوری چون یهو یاد گذشته خودم با شوهر سابقم افتادم گفتم اما میگم همه که یه جور نیستن استارتر اگه چیزی از شوهرش بغیر این ندیده نیاز نیست مشکوک بشه اما هر خانومی همیشه حواس جمع و گوش به زنگ باشه خوبه نه مثل من که 7 سال اعتماد کامل کردم و نشونه هارو ندیدم آخر تو 34 سالگی با یه بچه با لو رفتن خیانت و رابطه جنسیش جدا شدم

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
خوب خدا رو شکر . بی خیال شو  وقتی چیزی نیست . به خدا خیلی از خواب هامون خیالی و دیت خودمون هم ن ...

میدونم خاب دست ادم نیست ولب خب اوردن اسم ی شخص دیک مشکوکه چون ادم ی اتفاق رو توخاب میبینه...این اسم ی زن‌رو صداکرد

استارتر یبار من کنار شوهرم خواب بودم وولی نو خواب و بیداری بهش گفتم مهدی بغلم کن ،من اصلا مهدی نمیشن ...

شوهرت ویزی نکفت؟؟؟من خودم شکاکم خانومای اینجام همه میکن پیگیری کن

وقتی میگی فضای مجازی ندارن و سرش به کارش گرمه و سابقه نداشته و ..

حسم بهم میگه  الکی شکاک شدی

نگران نباش هیچی نیست این قدر هم گیر نده

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️
میدونم خاب دست ادم نیست ولب خب اوردن اسم ی شخص دیک مشکوکه چون ادم ی اتفاق رو توخاب میبینه...این اسم ...

باور کن که زیادی شکاک هستی   فقط مواظب باش به طور نامحسوس همین  

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2706