2733
2734
عنوان

حسم به شوهرم بد شد میخام ازش طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 44 پست
من برنامه نویس کامپیوترم ولی واقعا وقتی متاهل میشی رو همه چی شوهرت حساسی حتی وقتی کلی دغدغه داری

توهنوز فکر میکنی اون دختره قبلی دوست داره هنوز باور نداری اون دختره واسه همسرت تموم شده و ترو عاشقانه دوست داره لطفا این موضوعو باور کن

من برنامه نویس کامپیوترم ولی واقعا وقتی متاهل میشی رو همه چی شوهرت حساسی حتی وقتی کلی دغدغه داری

باشگاه برو افکارت بهتر میشن

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم کباب شد برا شوهر مظلومت. بابا من 24ساعت اهنگ میخونم خودم از از تمام خواننده ها شاد غمگین و سنتی و پاپ خارجی ترکی عربی عشق اول زیاد خوندم. کسی هم طلاقم نداده. 🤣این اهنگ خودبخود میاد  از قصد نیس باور کن

2731
اهنگ میگن هیچ عشقی تو دنیاسم خوندی؟🥲

خیلی اتفاقا چون احمدوند دوست دارم. اتفاقا دیروز داشتم میگفتم  یه کنسرت احمدوند نرفتم هیچ عشقی رو بخونه برامون. با همسرم گفتم انفاقا.  بعد 13سال زندگی منو میشناسه دیگه. 

توهنوز فکر میکنی اون دختره قبلی دوست داره هنوز باور نداری اون دختره واسه همسرت تموم شده و ترو عاشقان ...

خودش همیشه میگه اون تموم شده اصلا کوچیکترین حسی بهش ندارم ازش بدمم میاد

افرین دختر خوب

من واقعا خیلی از دختره خوشگلترم مهندس هستم حتی درامدم دو برابر شوهرمه! اون دختره ناخون کاری میکرده شوهرم حتی از شغلشم بدش میومده! ولی باز نمیدونم چرا حساسم

من واقعا خیلی از دختره خوشگلترم مهندس هستم حتی درامدم دو برابر شوهرمه! اون دختره ناخون کاری میکرده ش ...

حساسیت نشون نده اصلا.از خداش باشه خانوم با پرستیژی مثل شما. اصلا خودتو باهاش مقایسه نکن

2706