2752
2734
عنوان

حسم به شوهرم بد شد میخام ازش طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 44 پست
ن بابا خیلی جدی گفتم بشین با عروسکات بازی کن ازدواج چیه اخه

خب حسم بهش بد شده نکنه عشق اولشو بیشتر دوس داره؟ خودش میگه تو عشق اولمی اون فقط اولین تجربه من بوده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا نگرانتم 

یه تست آیکیو باید گرفته بشه ازتون

خداییش اینو جدی گفتما 

اگه لازمه کاری انجام بدی متوجه بشی

اینجوری به زندگیت هر لحظه ممکنه صدمه ای بزنی!!

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
اتفاقا تو شرایط شادی بودیم اینو خوند رفته بود حموم چندتا اهنگ پشت هم خوند شاد و غمگین و همه چی اینم ...

اصلا اهنگ اینجوری وقتی گوش میدی هی میاد تو ذهنت ببین من عاشق نشدم ولی گاهی وقتا اهنگ خیلی بینمون فرق بود من عاشق بارون بودم اون عاشق برف بود میاد ذهنم احتمالا سنت خیلی کمه عزیزم وقتی عاشقته وقتی خانوادش دوست دارن وقتی همسرت اون دختره ولش کرده اینقدر حساس نباش توهم باهاش بخون شاد باش

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
بخدا آدم یه تاپیکایی میبینه برگاش میریزه      

خودش میریزه برگاش میمونه🥴😂

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊
ینی اگه عاشقض بود نمیومد سراغ من که درسته؟

اره عزیزم بیکار نبود اونو ول کنه بیاد باتو 

الا که اومده یعنی اونو فراموش کرده ترو دوس داره بنده خدا بهت میگه دیگه میگه دوست داره اینقدر حساس نباش جدی میگم مریض میشیا توهم بخون باهاش

خب حسم بهش بد شده نکنه عشق اولشو بیشتر دوس داره؟ خودش میگه تو عشق اولمی اون فقط اولین تجربه من بوده

خیلی بیکاری نه؟ کاملا مشخصه

ی باشگاهی کلاس نقاشی کلاس زبانی کلاس خیاطی چیزی ثبت نام‌کن دیگه ب این چیزا فکر نمیکنی

این فکرا از بیکاری میزنه ب سر ادم

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خیلی بیکاری نه؟ کاملا مشخصه ی باشگاهی کلاس نقاشی کلاس زبانی کلاس خیاطی چیزی ثبت نام‌کن دیگه ب این چ ...

من برنامه نویس کامپیوترم ولی واقعا وقتی متاهل میشی رو همه چی شوهرت حساسی حتی وقتی کلی دغدغه داری

خیلی حساسم بایدی مشاور برم

حتما برو از فکر زیادی مریض میشی خودتو سرگرم کن یکم خودتو و زندگیتو شاد کن

2706