2733
2739

دوستان کسی تجربه منو داره بتونه کمکم کنه

.یک شنبه شب اینجا گفتم فهمیدم شوهرم باکسی در ارتباطه

و عکس اندامش رو توی ارسال شده های واتساپ یادش رفته بود پاک کنه... به مدت سه شب از هم جدا خوابیدیم و تیلی باهلش سرد بودم. طوری که خودش میفهمید خالم خیلی بده. هرشب که میومد همه کارهای خونه رو میکرد و به من رسیدگی میکرد تا اینکه این سه روز تعطیلی شمال کارداشت همش التماسم میکرد بیا بریم شمال تو خونه تنها نمون... منم گفتم میخوام چند روز تنها باشم  و بهش گفتم خیلی با این کارت بهم آسیب زدی. گفت  من عاشق زنمم همه چیز زندگیم زنمه ولی تو فرض کن من بیمارم منکه دارم سعی میکنم به راه بیام چیزی برای تو کم نذارم . گفتم اگر تو مریضی باید بری پیش روانشناس... گفت تو اشتباه میکنی که هی میری گوشی منو چک میکنی. یه چیزی از توش در میاری. خلاصه شروع کرد به مظلوم نمایی من اشتباه کردم و غلط کردم و... اینم بگم شوهرم تو این مدت زندگیمون واقعا از نظر عشق و محبت و توجه میتونم بگم من رو راضی نگه میداره و یکی از دلایلی که خیلی سخت باورم میشه که این کارو کرده اینه که رابطه جنسیمون خیلی خوبه و تو زندگی هر دوتامون راضی هستیم. یعنی خودش دائم میگه من واقعا از زندگی با تو راضی هستم و خیلی آرامش دارم. ولی اینکه با این حال چرا گاهی اوقات میره این کارو انجام میده برام عجیبه. خودش دوبار اعلام کرده که من بیمارم فکر میکنم چون مجردی زیاد انجام داده دچار اعتیاد جنسی شده... ولی باید چیکار کنم. دارم دیوونه میشم. هم شوهرمو خیلی دوست دارم هم فکر اینکه شوهرم این کارو نمیتونه کنار بذاره داره دیوونم میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

باید بره درمان تمام نمیشه که هم خدا را خواست هم خرما را مردا خیلی خودخواهن میخوان زن همه جوره باهاشون راه بیاد اگه میخواد زندگیش را حفظ کنه باید مشکلش را رفع کنه

2738
الان از دیشب سعی کردم باهاش رابطه رو از سردی خارج کنم... ولی خیلی دلم میخواد ازش بپرسم اون خانم کیه ...

باهاش در موردشون حرف نزن ،که چهار روز دیگه جلو روت طبیعی میکنه،خودتو بزن نفهمی ،کنجکاوی نکن ،،فک کن شوهرت پاکع😢

باهاش در موردشون حرف نزن ،که چهار روز دیگه جلو روت طبیعی میکنه،خودتو بزن نفهمی ،کنجکاوی نکن ،،فک کن ...

نمیتونم... همش میخوام یه دلیل قانع کننده ازش بشنوم ولی هیچی نمیکنه 

چیه این مرد رو دوس داری

خودتو گول نزن

این مرد بیشتر حال بهم زنه تا دوس داشتنی 

مواظب باش بیماری های جنسی نگیری 

یکم برای خودت و شخصیتت ارزش قائل باش چطوری میخواستی با این همه پست بودنش رابطه رو گرم کنی دوباره باهاش

چیه این مرد رو دوس داری خودتو گول نزن این مرد بیشتر حال بهم زنه تا دوس داشتنی  مواظب باش بیم ...

عزیزم نمیدونم مجردی یا متاهل... ولی اگر مجردی که اصلا تجربه راهنمایی کردن نداری اگرهم متاهلی تو شرایطی نبودی که بتونی آدمایی مثل من رو درکنی... اینکه میگی فلاد و بیسار. باید قبلش بفهمی طرف اگر شرایط رفتن و جداشدن داشت دیگه از کسی راهنمایی نمیحواست مستقیم راهشو میکشید میرفت پس وقتی دنبال راهنمایی از آدمای باتجربه هست یعنی چاره ای جز موندن نداره. فقط میخواد بدونه آدمایی مثل خودش چطور دارن زندگیشون رو میگذرونن... من نوشتم راهنمایی کنید... ننوشتم بیاید توهین کنید 

2706