2752
2734
عنوان

خانمای عزیز کسی میتونه درباره خیانت همسرم منو راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 36 پست
ببین عزیزم به نظرم اشتباهه  اینکه خیانت شوهر ما داره عذابمون میده یعنی اینکه دوسشون داریم  ...

میدونم خیلی سخته اما واقعا طاقتشو ندارم که تا اخر عمرم خیانت ببینم و تحمل کنم من توخونه خودمم شدم کلفت اقا خب همین کارارو واسه مردم انجام بدم ماهی ده پونزده ملیون پول بهم میدن اما شوهرم ماهی سیصدتومن یارانه اشو میده من خرج کنم فقط قایمکی ام مواد مصرف میکنه ... وقتی شوهرم میره بیرون دلم هزار راه میره میگم الان نکنه بغل یه هرزه خوابیده باشه هی خودخوری میکنم  ،اگه برم سرکار تا یه مدت که پول جمع کنم اولش برام سخت میشه اما رفته رفته که تونستم یه پول پیش حسابی جمع کنم دیگه کرایه خونه نمیدم و خرج شکمم اونقدرا نیس کلا ادم پرخرجی نیستم کارمیکنم از بهزیستی ام کمک میگیرم بلخره خدا بزرگه‌...من خیلی عاشق شوهرم بودم اما الان دقیقا مثله یه غذای خوشمزه ای شده که خیلی دوس دارم بخورمش اما توش مگس افتاده.... 😢درک میکنم برای تو سختتره که بخوای به جدایی فکر کنی با اون بچه طفل معصوم‌...فقط برات دعا میکنم که خدا خودش کمکت کنه و هرچی صلاحته همون بشه‌‌..اگه خواستی بمونی و زندگی کنی باهاش باید خیلی تحملتو بالا ببری و شوهرتو حتما راضی کن برین پیش روانشناس هرکاری میتونی بکن پس

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو آخرش ایدز میگیری با این طرز فکرت  یکم از اون خانوم عزت نفس رو یاد بگیر از اون حیوون صفت نه ...

قبلا اعلام کردم نظر شمارو نمیخوام چون بر پایه حرص و احساس درونیت بدون درک و فهم داری نظر میدی اگر یکم شخصیت داشتی دیگه نظر نمیدادی  

میدونم خیلی سخته اما واقعا طاقتشو ندارم که تا اخر عمرم خیانت ببینم و تحمل کنم من توخونه خودمم شدم کل ...

چند بار به جدایی باهاش فکر کردم اما وقتی به آخرش نگاه  میکنم میترسم... آخه مادرم خیلی غصه میخوره. بعد پدر خودم همینطوری بود مااردم خیلی عذاب کشید. تازه بابای من به غیر از این اخلاقای خیلی بد دیگه ای هم داشت. واقعیتش شوهرمن حتی سیگار و مشروبم مصرف نداره و همیشه سر تایم میره و سر تایم خونست و هر زمان بهش زنگ زدم جوابم رو داده. خیلی بهم محبت میکنه و از نظر مالی اصلا کم نمیذاره. یه خانومی تو فامیل شوهرش همینطوری بود بهش گفتم چه جوری خیانت رو تحمل کردی. گفت خیلی سخت فقط کافیه بدونی تو چه مملکتی داری زندگی میکنی... متاسفانه اکثر مردهای جامعه همینن من خیلی تو اطرافیان دیدم. حتی همسایمون به شوهرشم حرف میزنه. شوهره میگه ناراحتی جمع کن برو خونه بابات ولی اون بنده خدا هیچ پناهی نداره و مجبوره سکوت کنه 

2731
 چند بار به جدایی باهاش فکر کردم اما وقتی به آخرش نگاه  میکنم میترسم... آخه مادرم خیلی ...

میدونی این پست رو گذاشتم که ببینم زنایی که خیانت دیدن اما به زندگی ادامه دادن و حال خودشون رو خوب نگه داشتن یکم کمکم کنند... آخه از نظر روحی واقعا دارم عذاب میکشم... یک ساعت یادم میره بعد دوباره یادم می افته گریه میکنم.. 

میدونی این پست رو گذاشتم که ببینم زنایی که خیانت دیدن اما به زندگی ادامه دادن و حال خودشون رو خوب نگ ...

همش از خدا میخوام بهم کمک کنه و بهم آرامش بده 

گاهی اوقات شیطون میره تو جلدم مثل خودش باشم تا رنج خیانت رو درک کنه... ولی بعدش میگم چه فایده اون که درست بشو نیست... فقط منم که به لجن کشیده میشم 

همش از خدا میخوام بهم کمک کنه و بهم آرامش بده  گاهی اوقات شیطون میره تو جلدم مثل خودش باشم تا ...

عمیقا میفهممت عزیزم همین حال خراب تورو منم دارم فعلا دارم تحمل میکنم اما میدونم مجبور میشم  یه روز برم چون تحمل هرچیزی رو داشتم اما دراین مورد داغون شدم حتی مواد کشیدنشو که فهمیدم اینقدر داغون نشدم چون تاثیر زیادی تو زندگیم نداشت اخلاقو رفتارو ظاهرش خوبه اصلا نشون نمیده چیزی میکشه‌‌‌...اما خیانتشو نمیتونم ببخشم  اگه وضع شوهرت خوبه هی ازش پول بگیر جمع کن حداقل دلت گرم باشه اگه یه روز دیگه بریدی و نتونستی کاراشو تحمل کنی بتونی یه کاری بکنی...من برات از ته دلم دعا میکنم..انشالله خدا خودش اینارو هدایت کنه 😔ولی به تلافی وخیانت فکرنکن عزیزم ..حال و روزت بدترمیشه خدام قهرش میگیره ما نمیتونیم مثله اونا باشیم..

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...