2752
2734
عنوان

خانمای عزیز کسی میتونه درباره خیانت همسرم منو راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 36 پست

عزیزم منم دقیقا مشکل تورو دارم یعنی از سه ماه پیش که تو گوشیش دیدم چندتا زن و نشون کرده بود از کانال صیغه یابی تلگرام یعنی کد اسماشونو تو قسمت یادداشت گوشیش نوشته بود چهارتا بود و پیام داده بود شب بره یه ساعت یه زنه روصیغه کنه و ...ازهمون موقع شوهرم ازچشمم افتاد یعنی عاشقش بودم الان عشق ونفرتم قاطی شده حالم از درون خوب نیس همش تو فکر جدایی هستم فقط به فکر اینم یه کم پول پس انداز کنم وازش جدا شم چون میدونم اینا درست نمیشن و من داغون میشم نمیخوام ازش به هیچ عنوان بچه دار شم گیر داده حامله ام کنه ولی من یواشکی قرص ضدبارداری میخورم 

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
عزیزم نمیدونم مجردی یا متاهل... ولی اگر مجردی که اصلا تجربه راهنمایی کردن نداری اگرهم متاهلی تو شرای ...

نگفتی چاره ندارم

گفتی دوسش دارم

منم گفتم این آقا دوست داشتن نداره

باید بسازی و انتظار همه چی رو داشته باشی اگه نمیتونی جدا بشی چون این جور مردا روز به روز بدتر و وقیح تر میشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم دقیقا مشکل تورو دارم یعنی از سه ماه پیش که تو گوشیش دیدم چندتا زن و نشون کرده بود از کانال ...

پنج ماهه ازش باردارم و انقدر رفتارش باهام خوب بود که هیچ وقت فکر نمیکردم تا اینحد جلو بره..... مال من مثل شما از تو سایت صیغه یابی پیداش کرده بود. 

به جدایی فکر میکنم والان با این بچه... و اگر جداشم سرنوشتک چی میشه مثل سرافکنده ها برگردم خونه مادرم بشم آیینه دق. یا دوباره ازدواج کنم.. از کجا معلوم مرد بعدی که گیرم میاد مرد سالمی باشه. مگه جدایی و طلاق الکیه که آدم بخواد انجامش بده 

2731
عزیزم نمیدونم مجردی یا متاهل... ولی اگر مجردی که اصلا تجربه راهنمایی کردن نداری اگرهم متاهلی تو شرای ...

عزیزم باید با هم برید پیش روان شناس

برای آشتی هم به سادگی آشتب نکنید

یه بخش‌از داراییش رو بگید بزنه به نامتون تا فکر نکنه با هر اشتباه‌ میبخشید و ساده ست

باید بترسه

اصلا هم ازش سوالی درباره اون زن نکنید به هیچ‌وجه

چون در‌مرحله اول اون توی این قضیه بی حیا تر میشه

و‌دوما شما بیشتر اسیب میبینید و خودتون‌ رو ناخوداگاه با اون شخص مقایسه میکنید

بهش‌خیلی قاطعانه و آروم بگید که باید خونه یا ماشین به اسمتون بکنه چون اعتمادتون از بین رفته

و‌ بعد از به نام زدن محکم بهش بگید که این اخرین بار بود که دیدید و نادیده گرفتید بار دیگه ای در‌ کار نیست اگر هم‌مریض هستن میتونن برن درمان بشن 

پنج ماهه ازش باردارم و انقدر رفتارش باهام خوب بود که هیچ وقت فکر نمیکردم تا اینحد جلو بره..... مال م ...

اصلا گیرم که برم سرکار مگه تو این کشور به زن چه قد حقوق میدن که آدم بتونه باهاش امورات بگذرونه 

عزیزم باید با هم برید پیش روان شناس برای آشتی هم به سادگی آشتب نکنید یه بخش‌از داراییش رو بگید بزن ...

میدونید چرا نمیخوام ازش جدا شم چون دقیقا همین بیماری رو پدرم و دوتا از برادرام داشتن. و کلا سر همین قضیه من دائم گوشی ایشون رو چک میکردم... متاسفانه خیلی از مردای دورو ور و فامیل داشتن که همسرانشون میگفتند طلاق ق بگیریم بریم گیر بدتر ازینا بیفتیم 

ولی من الان پنج ماهه باردارم 

واااای نهه😢سخت میشه برات ..‌من یه سال بود تو اقدام بودم هنوز نمیدونستم که شوهرم خائنه...هربار بی بی چک میزدم منفی میشد کلی ناراحت میشدم و غصه میخوردم اما تازه فهمیدم خدا بهم رحم کرد ازاین مرد باردار نشدم خوشبختانه اسپرماش کم تحرکه برای همون من باردار نشده بودم ..دقیقا اینجاس که ادم پی به حکمت خدا میبره حالا از بچه دار شدن وحشت دارم اصلا دلم نمیخواد چون میدونم من با این ادم مریض جنسی نمیتونم تا همیشه بمونم هیانت خط قرمزم بود شوهرم منو کشت درواقع من زنده ام اما مثله یه مرده متحرک شدم هیچ انگیزه ای هم دیگه ندارم که بچه دار شم

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
میدونید چرا نمیخوام ازش جدا شم چون دقیقا همین بیماری رو پدرم و دوتا از برادرام داشتن. و کلا سر همین ...

من که جدا شم دیگه به هیچ عنوان ازدواج نمیکنم ازمردا متنفرم

پنج ماهه ازش باردارم و انقدر رفتارش باهام خوب بود که هیچ وقت فکر نمیکردم تا اینحد جلو بره..... مال م ...

شوهرمنم خیلی دوسم داره خیر سرش عاشقمه شب و روز قربون صدقه ام میره بهم محبت میکنه میگم طلاق بگیریم دادوبیداد راه میندازه ..اما بهم خیانت میکنه مثله شوهرشماست دقیقا....حالا خوبه همسرت خودش داره صادقانه میگه هرزه اس ولی شوهرمن یه دروغگوی تمام عیاره فقط وفقط کتمان میکنه...به نظرم بااین شوهر داغون میشی اینکه ازاول زندگی و تازه ترگل ورگلی خیانت میکنه دیگه تا چندین سال بعد خیلی ازاین بدترم میشه و تهش مجبورمیشی با یه بچه جدا شی چون خیانت قابل تحمل نیس😔من هرکاری میکنم نمیتونم دیگه ذره ای بهش اعتماد ندارم 

فقط تا میتونی پول جمع کن اگه وضعش خوبه طلا ازش بکن ...من میخوام برم پرستار سالمند یا کودک شم جا وخوردوخوراکم بهت میدن حقوقشم زیر پونزده ملیون نیس البته الان نمیتونم چون نمیزاره برم سرکار اول باید راضیش کنم که بتونم پول پس انداز کنم

فقط تا میتونی پول جمع کن اگه وضعش خوبه طلا ازش بکن ...من میخوام برم پرستار سالمند یا کودک شم جا وخور ...

ببین عزیزم به نظرم اشتباهه 

اینکه خیانت شوهر ما داره عذابمون میده یعنی اینکه دوسشون داریم 

فکر میکنیم میریم پرستار میشیم زیر و رو آدما رو میشوریم. 

ببخشید معذرت میخوام لگنشون رو عوض میکنیم که تازه ماهی بیست تومن به ما بدن 

به نظرم بهتر نیست تو خونه خودمون مثل خانوما زندگی کنیم. دست از عشق و علاقه به همسرمون برداریم و فقط به فکر خودمون و لذت بردن از زندگی خودموو باشیم. 

آدم اگر بخواد طلاق بگیره باید به شرط یه رندگی عزتمندانه بگیره بدونه که قراره جایی بهترین از اینجا بره  

ببین عزیزم به نظرم اشتباهه  اینکه خیانت شوهر ما داره عذابمون میده یعنی اینکه دوسشون داریم  ...

تو آخرش ایدز میگیری با این طرز فکرت 

یکم از اون خانوم عزت نفس رو یاد بگیر

از اون حیوون صفت نه حامله شده نه دوسش داره نه به آینده با اون بودن فکر میکنه

تو که میخوای با همین شرایط زندگی کنی و زرتی هم حامله شدی از همچین مردی دیگه نظر خواستنت چیه

بشین تو خونت خانومیتو بکن بچه بزرگ کن

کاری هم به کار شوهرت نداشته باش فقط هروقت بهت نوبت رید بهش سرویس بده تا فقط شکمتو سیر کنی

2706