2733
2734

وقتی که عاشق بودم ۲۲تا۲۴سالگی تو سرم خیلی آرزوها داشتم با خودم میگفتم خوشبخت میشم ولی رفت الان که ۲۸سالمه فقط یه افسرده تنهام امیدی به هیچی ندارم همسن وسالام رو میبینم به عشقشون رسیدن وازدواج کردن خوشبخت شدن من چی 

فقط وقتی یاد گذشته میفتم بغض گلو میگیره چشام پر اشک میشه😥😔

سلام. خواهر شما جوونی، گذشته هرچی بوده گذشته دیگه

اما هنوز جوونی زنده ای نفس میکشی و این نعمت خداست، توکل به خدا کن و زندگی کن 

ان شاالله به یه پسر پاک و خوب ازدواج کنی 

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خیلی ممنون 

تا حالا چله زیارت عاشورا گرفتین؟

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
نخیر 

یک شهید عزیزی وصیت کردند هرکسی چهل روز عاشورا بخونه و هدیه کنه تمام تلاششونو میکنن حاجتش رو از خدا بگیرن و اگر نشد اون دنیا جبران کنن، شهید نوید صفری که متن وصیتنامشونم تو گوگل هست

این چله خیلی مجربه و خیلی ها گره های چند سالشون با این چله باز شده، ازدواجشون جور شده، بچه دار شدند بعد سالها و.. 

زیارت عاشورا هم حدود 7 دقیقه زمان میبره

این چله رو بگیرید و ان شاالله ازدواجتون به دست امام حسین(ع) جور بشه

یک کانال ایتا هم دارن که خانواده شهید هم تو کانال هستن، چند روز دیگه میخوان چله دسته جمعی  بگیرن تا تولد شهید، چله و دعای دسته جمعی هم اثرش خیلی بیشتره

تو کانال پیامهای حاجت روایی هم گذاشتن shahidonline

فقط سعی کنید نماز اول وقت بخونید و مراقبه داشته باشید

با امید و یقین بخونید، ناامیدی باعث خیلی از گناها میشه از جمله اینکه آدم حوصله هیچ کسی رو نداره و پرخاشگر میشه پس مطمئن باشید شهید به قولشون همل میکنن

با کریمان کارها دشوار نیست