2737
2734
عنوان

میخوام با دوست پسرم بهم بزنم ولی نمیدونم چجوری و چی بهش بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 38 پست
مطمئنی نمیخایش مطمئنی پشیمون نمیشی دلتنگش نمیشی منم خودم کات کردم الان مثل چی پشیمونم له له میزنم بر ...

اگه دلایل کات منطقی باشه و درست نشه پشیمونی در کار نیست 

اون وابستگی بعد کاته که تا یه مدت طبیعیه نباید بهش توجه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئنی نمیخایش مطمئنی پشیمون نمیشی دلتنگش نمیشی منم خودم کات کردم الان مثل چی پشیمونم له له میزنم بر ...

دلم براش تنگ میشه 

حتی هفته پیش براش نوشتم تموم کنیم مثل چی خدا خدا میکردم بگه نه 

ولی کاراش خیلی آزارم میده 

دیگه شدم یه مرده متحرک با خاطرات تو.... 
2742
غرور و ارزش خودتو همینقدر میدونی باش ادامه بده آدم چرا باید یه غریبه کوچیکش کنه و بهش برنخوره کمبو ...

باهات موافقم 

منم بیشتر سر خودم که بیشتر از این پیشش خورد نشم میخوام باهاش بهم بزنم 

چون بنظرم خودم مهم تر از اونم 

بهش بگو بابام فهمیده میخواد گوشی رو ازم بگیره و دیگه نمیتونم باهات ادامه بدم خداحافظ عشق من 🥹😂😂😂بعدم بلاکش کن

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
فقط بدون تعارف بهش بگو منم قبلا میخواسم با ی نفر کات کنم میترسیدم دلش بشکنه ولی الان برام مهم نیس ق ...

منم بیشتر سر اینکه دلش نشکنه دست دست میکنم 

ولی جمله ایی که گفتی هم حتما بهش میگم🙏🏼❤️

2740
خو چرا پولتو نمیده😐

میگه ندارم بذار سر ماه حقوق بگیرم 

درصورتیکه مطمئنم داره 

دیروز رفته بود مشهد ،عکس ناهار فرستاده میگه شده ۳۵۰

بعد به من میرسه،میگه،ندارم 

نمیدونم چیکار کنم

بهش بگو بابام فهمیده میخواد گوشی رو ازم بگیره و دیگه نمیتونم باهات ادامه بدم خداحافظ عشق من 🥹😂😂😂 ...

😂😂😂عزیزم بیست سالمه،حیف وگرنه ایده خوبی بود

هرچی قرض داره بگیر بعد تموم کن همچین شخصیتایی آدمایه جالبی نیستن بهشم راحت بگو آدم رابطه یطرفه نیس ...

واقعا رابطه یک طرفه اس 

به قول خودش اون باسیاست میاد جلو 

امثال منم که سیاست ندارن ضربه میخورن

😂😂😂عزیزم بیست سالمه،حیف وگرنه ایده خوبی بود

20 سال و 30 سال نداره که نهایت بگو با پدرم صحبت کردم راضی نیست گفته کات کنم منم نمیتونم باهاش بجنگم 😅

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
واقعا رابطه یک طرفه اس  به قول خودش اون باسیاست میاد جلو  امثال منم که سیاست ندارن ضربه ...

ولی خیلی خوبه که عاقلی 

مردایی که از زن قرض میگیرن بی عرضه ان

واقعا رابطه یک طرفه اس  به قول خودش اون باسیاست میاد جلو  امثال منم که سیاست ندارن ضربه ...

بخودت ارزش قائل شو تمومش کن دیگه یه تومنیم کمکش نکن

والا پدر و برادر آدم که عزیزشونن نمیان قرض بگیرن 

اونوقت به یه غریبه که تازشم اخلاق و ادب نداره قرض دادن اشتباهه محضه

هعی چه بد  من چجوری با کراشم اوکی شم☹️

من قبلا رو یکی کراش داشتم 

بهش گفتم از طریق اینستا با پیج فیک 

ببین کسی باهاش هست یا نه

فقط سریع تر تکلیفت را باهاش روشن کن، و تحمل هر نوع جوابی را داشته باش

2706