2752
2734
عنوان

میخوام با دوست پسرم بهم بزنم ولی نمیدونم چجوری و چی بهش بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 38 پست
بخودت ارزش قائل شو تمومش کن دیگه یه تومنیم کمکش نکن والا پدر و برادر آدم که عزیزشونن نمیان قرض بگیر ...

موافقم ، حتما پولا گرفتم تمومش میکنم. مرسی از راهنمایی هات 🤍

دیگه شدم یه مرده متحرک با خاطرات تو.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه دلایل کات منطقی باشه و درست نشه پشیمونی در کار نیست  اون وابستگی بعد کاته که تا یه مدت طبی ...

برای من منطقی نبود از سر لج و لجبازی و تهمت و شک بهم زدم... ک الان پشیمومم

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
دلم براش تنگ میشه  حتی هفته پیش براش نوشتم تموم کنیم مثل چی خدا خدا میکردم بگه نه  ولی ک ...

درستش کن اگ میدونی میتونی درستش کنی درستش کن من خیلی کارای دوست پسرم رو مخم بود بهش گفتم و خودشم چون دوسم داشت من همچین فکری میکنم چون دوسم داشت خودشم همراهیم کرد از خیلی چیزا ترکش دادم ولی ولش کردم باط رفت

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕