2733
2734

۵ ماهه باهمیم. پسر خوبیه. هردوتامون ۲۰ سالمون هست ولی خب بعضی رفتاراش خیلی اذیتم میکنه، همش تو دعواها منا مقصر میدونه در صورتی که خودشم مقصره . و خیلی زود بهش برمیخوره اصلا نمیشه باهاش حرف زد. 

مثلا من بهش چند روز پیش ۵۰۰ قرض دادم الان لازم دارم بهش میگم پولی که بهت دادم را نیاز دارم برام بزن اگه داری.میگه تو سر من منت میذاری

اخلاقش بعضی وقتا خوبه، مهربون و حواسش هست،خسیس بازی در نمیاره ولی خب حس میکنم تو این رابطه من بیشتر دارم خرج میکنم.

دلم نمیخواد ناراحت یا اذیتش کنم چون واقعا وابسته شده بهم،منم وابستش شدم 

احتراممو جلو دوستاش هم نگه نمیداره. حرف رکیک راحت جلوشون از پشت گوشی بهم میگه

ولی خیلی بهش اخطار دادم ، درست نمیشه

الان چجوری بهش بگم میخوام باهاش تموم کنم

چون خیلی بهش فرصت دادم و دیگه نمیتونم

دیگه شدم یه مرده متحرک با خاطرات تو.... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مطمئنی نمیخایش مطمئنی پشیمون نمیشی دلتنگش نمیشی منم خودم کات کردم الان مثل چی پشیمونم له له میزنم برگرده

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
بهش بگو مرسی از وقتی ک با هم گزوندبم خیلی خوب بود میخام رابطه رو همینجا به خوبی تموم کنیم خوشبخت بشی ...

خودش میگه من آدم موندن نیستم

هفته پیش بهش گفتم تموم کنیم و این چیزا 

میگه من نمیتونم . ولی واقعا دیگه بهش اون حسا را ندارم، خستم کرده

دیگه شدم یه مرده متحرک با خاطرات تو.... 

غرور و ارزش خودتو همینقدر میدونی باش ادامه بده

آدم چرا باید یه غریبه کوچیکش کنه و بهش برنخوره

کمبود پسر داریم؟!

اصلا بلاکش کن بره پی کارش

به این میگی دوست پسر ؟

مرد ابهت و شخصیت باید داشته باشه

جنتلمن باشه هر نری از را میرسه اسمشو نمیذارن مررد

فقط بدون تعارف بهش بگو

منم قبلا میخواسم با ی نفر کات کنم میترسیدم دلش بشکنه ولی الان برام مهم نیس قشنگ حرفمو میزنم 

واسه خودت ارزش قائل باش

بهش پیام بده من اون رابطه ای ک میخاسمو نتونستی برام بسازی الانم حس میکنم دیگ حالم تو این رابطه خوب نیس و نمیخوام باهات باشم

2706