2737
2739
عنوان

فرهنگ و شعور ربطی به شاغل بودن یا خانه داری نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 2257 بازدید | 144 پست
عزیزم باشگاه دارم مربی و منشی گرفتم هر روز یا یک روز در میوون هم خودم میرم هم ورزشمو میکنم هم سرکشی ...

خب اینکه چیز دور از واقعیتی نیس خواهرشوهر خودمم کارش همینه.موفق باشی عزیزم♥️

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
اینو زمانیکه مرد خرج نمیکنه میارن در اصل. یعنی زن از همسر بخواد که براش خرج کنه تا مرد بدونه یه وظی ...

مشکل همینه که میگن وضیفه مرده..درصورتیکه زندگی مشترک باید تلاش هردو باشه...

وگرنه میشه مبادله و یچیزی مثل قرارداد

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا درست گفتید. من تحصیلاتم از خواهرشوهرم بالاتره. ولی علاقه ای به کار کردن تمام وقت اونم معلمی ندارم. خواهرشوهر معلمه بیست و چندسال. الانم مدیر شده. عید یه بحثی شد من فقط گفتم به شوهرم گفتم از دامادتون یاد بگیر چقدر کمک خواهرت میکنه. چنااان داد وبیدادی راه انداخت که آرهههه من شاااااغلممممم باید بهم کمک کنههه. خیلی دلم شکست. هروقت بهش فکر میکنم قلبم تیر میکشه. 

کاش بعد از این روزهای پرالتهاب/ عشق، مسری ترین بیماری این شهر شود💞
خب اینکه چیز دور از واقعیتی نیس خواهرشوهر خودمم کارش همینه.موفق باشی عزیزم♥️

ممنون حتما خودت میدونی الان 10تا دستگاهم داشته باشی قیمتش خدا تومنه تازه دستگاه کارکرده و مدل پایین 

من اگه میخواستم بگم پول دستگاههایی که من تو باشگاهم دارم برابر با نصف حقوق مادام العمر خانمهای شاغله همشون میگفتن دروغگویی و از خواب بیدار شو.... جو اینجا رو که میدونی😁

2742
مشکل همینه که میگن وضیفه مرده..درصورتیکه زندگی مشترک باید تلاش هردو باشه... وگرنه میشه مبادله و یچی ...

وقتی زن خانه داره واقعا وظیفه مرد میشه دیگه.

این ضرب المثل هم مال همون موقع هست.

آخه بعضی مردا درک ندارن که زن نیلز داره.

نمیدونن نفقه یعنی خوراک پوشاک مسکن بهداشت.

نمیدونن زندگی فقط گوشت و مرغ و برنج و رب و روِغن نیست

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
حقوقی دریافت نمیکنی؟خرجتونو که همسرتون میده این حقوق نیست؟

شما ب شام و ناهار خوردن تو خونه ی همسر میگین حقوق؟؟؟؟

خب خونه ی پدر هم همین بود که.

تازه اونجا نهایتا کمک مامان چارتا ظرف میشستیم.

نه ماه باید براش بچه تو شکم نگه داری و دو سال تمام باید شیر بدی.تمام بدنت فرسوده میشه و استخونات پوک میشه بخاطر بچه ای ک فامیلیش برای همسرته و همینطور حضانتش.

حقت از ارث همسرت، حتی نصفِ حق بچه ای ک خودت ب دنیا اووردی نیست.

بدون اجازش نمیتونی کار کنی یا جدا شی یا از کشور خارج شی یا.....رسما میشه مالکت،میخوای خرج خورد و خوراک و لباسمونم ندن؟!!!

مطمعنی خودت ی زنی؟

ممنون حتما خودت میدونی الان 10تا دستگاهم داشته باشی قیمتش خدا تومنه تازه دستگاه کارکرده و مدل پایین& ...

اره اینجا همیشه فکر میکنن یا دروغگوییم یا توهم زدیم🤭

وقتی زن خانه داره واقعا وظیفه مرد میشه دیگه. این ضرب المثل هم مال همون موقع هست. آخه بعضی مردا درک ...

نه واقعا هیچ وظیفه ایی نداره چرا باید خرج یکی که واسه زندگیش تلاشی نکرده بده؟؟؟

2740
شما ب شام و ناهار خوردن تو خونه ی همسر میگین حقوق؟؟؟؟ خب خونه ی پدر هم همین بود که. تازه اونجا نها ...

حق و حقوق که میتونی قبل ازدواج راجبش به تفاهم برسین..شام و ناهار واسه کسی که تو خونه نشسته کاری نمیکنه کم نیست

بله من زنم ولی دلیل نمیشه هرکاری همجنسم کرد ازش حمایت کنم

نه واقعا هیچ وظیفه ایی نداره چرا باید خرج یکی که واسه زندگیش تلاشی نکرده بده؟؟؟

شما یعنی قانون رو نمیدونی؟؟؟؟

نمیدونی تعریف نفقه در دادگاه چیه؟

وقتی قانون هست یعنی اگه انجام نده جرم میشه

پس وظیفه اگه نیست چیه؟

مردی که برای زنش نکنه و مسئولیت زن رو داره. این زن به فساد کشیده بشه مسئولش کیه؟؟؟؟؟

شما یعنی قانون رو نمیدونی؟؟؟؟ نمیدونی تعریف نفقه در دادگاه چیه؟ وقتی قانون هست یعنی اگه انجام نده ...

قانون اشتباهیه یعنی هر قانونی تو این کشوره درسته؟

زن عقل نداره واسه زندگیش تصمیم بگیره؟؟؟

حق و حقوق که میتونی قبل ازدواج راجبش به تفاهم برسین..شام و ناهار واسه کسی که تو خونه نشسته کاری نمیک ...

مثل اینکه ایران زندگی نمیکنی.

باید صدسال بشینی تا ی مرد پیدا بشه ک حق ازاد بودن و ازاد فکر کردن ازاد زندگی کردن رو بهت بده.

چنتا مرد پیدا میشه ک حق طلاق رو ب زن بده؟

چرا میگی کسی ک تو خونه نشسته؟؟

مگه زنی ک کارای خونه رو انجام نده هیچ کار دیگه ای برای انجام دادن نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه مجسمه س.

من واقعا دیگه حرفی با شما ندارم.خیلی از خانمارو دیدم ک ضد جنسیت خودشون هستن شما اولی و البته اخری هم نیستی.روزخوش.

قانون اشتباهیه یعنی هر قانونی تو این کشوره درسته؟ زن عقل نداره واسه زندگیش تصمیم بگیره؟؟؟

شما یه حق رو که واقعیت تو جامعه میبینی اگه رعایت نشه مشکل ایجاد میشه زیر سوال میبری

حالا قانونی که برای حفظ رعایت اون حق تعبیه شده اونم زیر سوال میبری.

جامعه اسلامی قانون فقه اسلامی. حقوق اسلامی.

مثل اینکه ایران زندگی نمیکنی. باید صدسال بشینی تا ی مرد پیدا بشه ک حق ازاد بودن و ازاد فکر کردن ازا ...

اصلا آدم معلوم نیست با زن طرفه یا مرد

با یه ۱۵ ساله مجرد که دعوای مامان باباش رو میبینه سراین مسائل.

نمیشه با کسی منطقی صحبت کرد چون هویتش برای ما مشخص نیست

2706