2752
2734
عنوان

فرهنگ و شعور ربطی به شاغل بودن یا خانه داری نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 2271 بازدید | 144 پست
باور کن خانه دار بودن خیلی خیلی سخت تر از شاغل بودنه ،خانومه باید خونه رو تمیز کنه به بچه هاش برسه ، ...

سخت تر نیست چون اوناییم که شاغلن و بچه دارنم باید هم کار کنن هم خونه رو بچرخونن

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سخت تر نیست چون اوناییم که شاغلن و بچه دارنم باید هم کار کنن هم خونه رو بچرخونن

بازم من خیلی خانومایی شاغل رو دیدم که یکی رو میگیرم بیاد کارهاشون رو بکنه اما خانومایه خانه دار تا اینو بگن شوهرشون میگه مگه چیکار میکنی ؟وظیفته تو خونه کار کنی 

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

من از صب ک بیدار میشم اینقدر کار رو سرم ریخته تا اخرشب.

تازه اخرشبم باید دخترمو بخوابونم و اضافه غذارو تو یخچال جا بدم و اشپزخونه رو جمع و جور کنم گازو تمیز کنم یه زمان کوتاهم با همسرم بگذرونم..من مصرف کنندم!!!!

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
2731
بازم من خیلی خانومایی شاغل رو دیدم که یکی رو میگیرم بیاد کارهاشون رو بکنه اما خانومایه خانه دار تا ا ...

خب وقتی کار دیگه ایی نداره باید کار خونه رو انجام بده نمیشه که بشینه یحا پاشو بندازه رو پا

بخدا من اگه بخوام بگم درامدم از کجاست همینو دست میگیرن و میگن از خواب بیدار شو تخیلاتته و..... نه بی ...

چرا کنجکاوم میکنی

تو خصوصی بهم بگو🤦🏻‍♀️

خب وقتی کار دیگه ایی نداره باید کار خونه رو انجام بده نمیشه که بشینه یحا پاشو بندازه رو پا

عزیزم،چرا نشه پارو انداخت رو پا؟؟

مگه در قبال کارایی ک تو خونه انجام میدیم حقوقی دریافت میکنیم ک نشه پامونو بندازیم رو پامون؟

کار ما بدون مزده.بدون حتی یه تشکر و خسته نباشی.به چشم هیچکس حتی همجنس های خودمونم ک یکیش شما باشی نمیاد.

بعد شما میای میگی باااید کار خونه رو انجام بده؟؟

این باید رو از کجا اووردی؟

عزیزم،چرا نشه پارو انداخت رو پا؟؟ مگه در قبال کارایی ک تو خونه انجام میدیم حقوقی دریافت میکنیم ک نش ...

حقوقی دریافت نمیکنی؟خرجتونو که همسرتون میده این حقوق نیست؟

منظورش اینه که هرچقدر بیشتر خرج کنی و از شوهرت پول بگیری ارزشت بیشتره🤦🏼‍♀️

اینو زمانیکه مرد خرج نمیکنه میارن در اصل.

یعنی زن از همسر بخواد که براش خرج کنه تا مرد بدونه یه وظیفه ای در قبال زن و احتیاجاتش داره

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
من از صب ک بیدار میشم اینقدر کار رو سرم ریخته تا اخرشب . تازه اخرشبم باید دخترمو بخوابونم و اضافه ...

بله مصرف کننده. مفت خور. منزوی و افسرده. اداب معاشرت بلد نیستی ضمنا عقده و حسرتم دااااری😒😒🙄😌