2733
2734
عنوان

فرهنگ و شعور ربطی به شاغل بودن یا خانه داری نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 2271 بازدید | 144 پست

همه چی بستگی به طرف داره خودش هرطور خواست میتونه زندگی کنه  باید هم به افراد خانه داری هم افراد شاغل احترام گذاشت اونا اینطوی حالشون خوبه ما کی باشیم براشون تصمیم  بگیریم!

باور کن خانه دار بودن خیلی خیلی سخت تر از شاغل بودنه ،خانومه باید خونه رو تمیز کنه به بچه هاش برسه ، ...

ببخشید خانم شاغل کی این کارها رو واسش میکنه؟!

قبول کنین زندگی یه خانم شاغل حداقل ده برابر سخت تر از زندگی به خانم خانه دار هست

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان الیناجون و فندق جون❤❤👩‍⚕️👨‍👩‍👧🤰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مشکل اکثر خانما اینه ک گلم جایگاه مادر رو دست کم گرفتن جایگاه خانم خونه رو دست کم گرفتن

بخدا یه مادر نمونه بودن از اون خانمی ک صد تا مدال جورواجور آورده با ارزش تره  ولی کسی اینو درک میکنه ک یه انسان رو به معنای واقعی پرورش داده باشه 

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

نه شاغل بودن فرهنگ میاره نه خانه دار بودن. 

نه پولدار بودن نه بی پول بودن

نه مجرد بودن و نه متاهل بودن

نه زن دکتر بودن نه زن کارگر بودن

نه تحصیلات و نه...  ................. 

نه# به مغز های کوچک زنگ زده

امروز روز منه    
2731
مثل اینکه ایران زندگی نمیکنی. باید صدسال بشینی تا ی مرد پیدا بشه ک حق ازاد بودن و ازاد فکر کردن ازا ...

خب اون زنی که کار خونه هم انجام نمیده توقعی نداشته باشه همسرش بهش خرجی بده...زنه بره خوش بگذرونه مرده سرویس بشه تا بده به زنش بعدشم بگن وظیفشه

کسیم مجبور نکرده حتما باید ازدواج کرد وقتی کسی که میخوادو پیدا نکرده

دلم میخواد ببینیم؛ یروز خوش همه...!!!!
شما یه حق رو که واقعیت تو جامعه میبینی اگه رعایت نشه مشکل ایجاد میشه زیر سوال میبری حالا قانونی که ...

اسلامی ؟؟؟

اینجا عزیزم امام جمعه دزدی میکنه . کاری باش ندارن

بابک زنجانی اختلاس میکنه . حکم اعدامش میشه 2۰ سال حبس

اینا اسلامی بود ایا ؟

ولی برا خانما اسلامی میشه . .....

دچار تو نمی کند . دل از هوای تو....ایران🤍
حقوقی دریافت نمیکنی؟خرجتونو که همسرتون میده این حقوق نیست؟

ببخشیدا نفقه حق زنه شوهر باید تامین کنه 

من شاغل نیستم در حال حاضر ولی اگه بودمم بازم شوهرم باید خرج مو میداد من اگه برم سرکار برا پس اندازه ن در آوردن خرجمم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
شما یه حق رو که واقعیت تو جامعه میبینی اگه رعایت نشه مشکل ایجاد میشه زیر سوال میبری حالا قانونی که ...

الان نفقه و مهریه برداشته شه بجاش حق خروج از کشور اشتغال داده بشه مشکله؟؟؟

مشکل کشور اینه که از قانون دین داره استفاده میکنه شاید یکی اصلا مسلمان نباشه

ببخشیدا نفقه حق زنه شوهر باید تامین کنه  من شاغل نیستم در حال حاضر ولی اگه بودمم بازم شوهرم با ...

کی گفت وظیفه؟؟؟زن و مرد هردو ارزششون یکیه هیجکس ازون یکی بالاتر نیست

نه واقعا هیچ وظیفه ایی نداره چرا باید خرج یکی که واسه زندگیش تلاشی نکرده بده؟؟؟

این چه حرف غیر منطقیه ای که میزنین؟؟؟

مطمئناا اگر خانومی حرف حق و حقوق میزنه و خانه دار ۹۰٪ بخاطر همسرش که نمیزاره کار کنه خونه نشین شده

زنی که توو خونه از خرجای زیاد میزنه،مهمونی زیاد راه نمیندازه و مراعات میکنه خیلی هم تلاش برای زندگیش میکنه از نظر کسی که از دوور میبینه هیچ کاری نمیکنه

اگر منطقی نظر بدیم و طبق قانون اسلامییی خیلی باید براش حق و حقوق در نظر بگیریم... نه که بگیم چرا باید خرج یکی که واسه زندگیش تلاش نکرده بده

من کار میکنم،حقوق خودمو دارم،کار خونمم انجام میدم گفتم که فکر نکنی خانه دارم و این حرفا رو زدم

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️
خب اون زنی که کار خونه هم انجام نمیده توقعی نداشته باشه همسرش بهش خرجی بده...زنه بره خوش بگذرونه مرد ...

قانون اون خرجی که نفقه اسمشه رو برای تمکین در نظر گرفته

نه کار خونه

مرد وظیفه شه زن چه خانه دار باشه چه شاغل نفقه بده

کی گفت وظیفه؟؟؟زن و مرد هردو ارزششون یکیه هیجکس ازون یکی بالاتر نیست

چن سالته شما 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
این چه حرف غیر منطقیه ای که میزنین؟؟؟ مطمئناا اگر خانومی حرف حق و حقوق میزنه و خانه دار ۹۰٪ بخاطر ه ...

ببین گلم کسی که شوهرش نمیزاره بره سرکارو کاری ندارم مرده خودش خواسته دیگه

ببخشیدا نفقه حق زنه شوهر باید تامین کنه  من شاغل نیستم در حال حاضر ولی اگه بودمم بازم شوهرم با ...

بعضیا انقدر به فکر مردا هستن که فک میکنی شاید مرده

2706