2733
2734
عنوان

رل دوستم فاب من

222 بازدید | 28 پست

رل دوستم فاب من من باعث شدم رل زدند دوستم بدش میاد من با رلش چت کنم یعنی فابم منم گفتم باشه حالا رلش اومده یعنی فابم میگه که من تو دوست دارم تو فابم خوبمی اون بلاک میکنم تو چت کن باهام 

من چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😐 دومینو اینجوری به هم دیگه نخوردند که شما ها خوردید 

رل و قاب و کوفت و زهر مار چیه ؟

الان اسم اینا چی بود؟

رفاقت بود؟ 

دوستی بود ؟ 

رل بود ؟ 

عاطفه و احساسات و عشق و .. بود؟ 

چی بود ؟ 

الان اینا چه نوع رابطه ای هستند ؟؟ 

من فقط فهمیدم این پسره که هوله! 

اون دختره که اسکله ! 

تو ام که هیچی کلا واست مهم نیست 

خدایا ازت ممنونم بابت خواهری از جنس عشق 💓 M 💓
2738
همینجور

خیلی چندشن اصلا نمیتونم تحملشون کنم تعجب میکنم

هعیب! 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
دو تا جمله نوشتی  سی صد و پنجاه بار گفتی فاب. اصلا نفهنیدم چی میگی

فابم اشنا کردم با  دوستم  رل زد  دوستم گفت باهاش چت نکن منم گفتم باش چت نکردم حالا فابم اومده اون بلاک کرده میگه میخوام با تو چت کنم 

😐 دومینو اینجوری به هم دیگه نخوردند که شما ها خوردید  رل و قاب و کوفت و زهر مار چیه ؟ ...

بهترین کامنت وجود ندا.....

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
فابم اشنا کردم با  دوستم  رل زد  دوستم گفت باهاش چت نکن منم گفتم باش چت نکردم حالا فا ...

خب وقتی اون بلاک کرده تو چت کن.

نمیخادش دیگه نمیخان همو.

چند سالته تووو دهه نودی؟ 

چهار تا جمله گفتی صدبار وسطش گفتی رل و فاب  اصلا نفهمیدم کی به کی بود

فابم اشنا کردم با  دوستم  رل زد  دوستم گفت باهاش چت نکن منم گفتم باش چت نکردم حالا فابم اومده اون بلاک کرده میگه میخوام با تو چت کنم

2706