2752
2734

یعنی به ازدواج باهاش فکر میکنید یا نه؟!؟ 

۲۴ سالشه 

قیافه خوبی داره 

اخلاق خوبی داره 

محبت می‌کنه

خسیس نیست  

پدر و مادرش از هم جدا شدن و هیچ علاقه ای به خانوده اش نداره 

۷/۶ ساله مادر پدرش جدا شدن 

خودش شغل خیلی خوبی داره از لحاظ مالی هر ماه ۱۵۰/۱۲۰ تومن در امدشه 

ماشین داره 

ولی شغلش یه حوریه که با همه ادما و.. همه دنیای بیرون باید قطع ارتباط کنه یعنی تو مناسبت ها نیست کلا نیست  و اگه شمام باهاش ازدواج کنید کلا با دنیایی زمین باید قطع ارتباط کنی و بری یه جای دوررر از خانواده و هرچی که هست و اینکه گاهی وقتها نمیتونی بری باهاش و اون ۶/۴ ماه نیست و هیچ راه ارتباطی نداری باهاش 

شما بودید ازدواج میکردید؟!؟ هر دو هم بهم علاقه دارید 

🧘

راستش این فقط این طرف ماجراس. اخلاقای بدش چیه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
 اخلاق های بد داره که میشه چشم پوشی کرد اونقدر گنده نییت

مطمئنی؟ شاید از دید تو بزرگ نباشه 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706