2733
2734
عنوان

دوره مزاحم خیابانی خیلی وقته

2039 بازدید | 124 پست

تموم شده یعنی من خودم بالای 25 ساله ندیدم همچین چیزی ولی از وقتی  این افغانیا اومدن تازه مبخوان شروع کنن!!! 

اه اه یعنی بالای 25 سال فرهنگ داره میره عقب

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان در حد ۵۰- صد سال عقبیم جونم

از الان خودمون میگم نه از دنیا

میگم از فرهنگ الان خودمون مارو 25 سال و بیشتر عقب میبرن

2731

وای سوار مترو که میشم ، این افغانی ها میان تو 

لعنتی ها یه بوی بدی میدن 😑😑😑

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

هر وقت میبینم میگم تف تو قبر مرده و زنده اون کسی که به افغان ها کار و خونه میده ، مرزها که بازه ، حداقل مردم بی غیرت نباشن و نذارن این ها  زندگی کنن تا گم شن برن .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
وای سوار مترو که میشم ، این افغانی ها میان تو  لعنتی ها یه بوی بدی میدن 😑😑😑

عزیزم من کلا مترو و اتوبوس سوار نمیشم برای همین برخورد زیادی با قشری که شما فرموددی ندارم ولی توروخدا اینجوری نگید گناه دارن ،اوناهم آدمن ،درسته ما همه به حضورشون تو کشورمون مشکل داریم ولی این حرف رو نزنید ،شاید یکی شون اینجا ببینه و دلش از حرف شما بشکنه ❤️

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
حرفتون درسته دیگه مزاحم خیابونی مال دهه ۷۰ ۸۰ هست الان داریم عقب گرد میکنیم

تاره اون موفع اخراش بود یعنی از اولاش که تازه شروع شده بوده حساب کنی خیلی بیشتره

واقعلا 25 سال چشم بسته بگی درسته و بیشتر از اون کاملا منطقیه

خدا رحم کنه بهمون همه رو برق میگیره مارو چراغ نفتی

2706