2737
2734
عنوان

ایا محیط کار و همکار حرمت داره ؟‌

158 بازدید | 10 پست

همکار اقا میگه محیط کار و همکار حرمت داره نباید اگه پسری عاشق همکارشم باشه ابراز کنه که این حرمت شکسته میشه پرده ها دریده میشه. 

تصور میکنم دیگه خیلی بی احساسه خب تو اگه عاشقی دیگه این حرفا چیه  

به شدت موافقم باهاش

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کلا از کسایی که از جانب دیگران فکر میکنن و نظر میدن و چارچوب برای دیگران تعیین میکنن خوشم نمیاد 

ذهن این ادم ها خیلی کوچیک و بسته اس

معمولا در اکثر مواقع دیدم که ادم هایی که برای دیگران چاچوب تعیین کردن و خوب و بد رو بر این اساس تعیین کردن، خودشون شناگر ماهری ان فقط پاشون به اب نرسیده (این دیده و تجربه خودم از مشاهده افراد دیگه بود)

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
2740

هر اقای مجردی این اجازه رو داره که به خانم مجردی در هرجایی پیشنهاد اشنایی و ازدواج بده

فقط تنها چیزی که باید مانع شد، مزاحمت ها و اذیت نکردن های بعد از دریافت جواب نه هست. و اصرار نکردن و پاپی نشدن. یکبار میگه نه شنید دیگه باید ول کنه

اگرنه اقا توی خیابون پیشنهاد اشنایی نده، سرکار نده، دانشگاه نده

پس کجا با خانم مورد علاقه اش اشنا شه؟ خانم کجا با همسر اینده اش اشنا شه؟

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
هر اقای مجردی این اجازه رو داره که به خانم مجردی در هرجایی پیشنهاد اشنایی و ازدواج بده فقط تنها چیز ...

منم همینو گفتم ولی میگه همه جا میشه به یه خانم ابراز علاقه کرد الا محیط کار   جایی که هر روز هشت ساعت از شبانه روز رو با همکارت رودرویی چش در چشی  اونم میگف من برا خودم اینکارو نمیکنم من برا اون که ممکنه از من خوشش نیاد و معذب باشه  چون دختر خیلی حساسی ام هست 

منم همینو گفتم ولی میگه همه جا میشه به یه خانم ابراز علاقه کرد الا محیط کار   جایی که هر روز هش ...

ااس شاید باورت نشه معذب بودن خانم هم بستگی به رفتار اقا داره. یک سری رفتار های ازارگرانه ای وجود داره که یک ادم دیگه رو معذب میکنه

مثلا اون اقا بعد از دریافت جواب نه رفتارش تغییر کنه. یهو خیلی بی محلی کنه یا برعکس هی تیکه بندازه یا زیر چشمی نگاه کنه. همس پیگیر خانم باشه

این رفتار ها خانم رو معذب میکنه

که منم گفتم نباید ازار بده. انگار نه انگار پیشنهادی داده و رد شده.

برای همین من معذب بودن یک شخص رو نوعی ازار دیدن میدونم. 

در ثانی یک خانم در طول زندگیش ممکنه دلخواه مثلا ۱۰ تا مرد باشه اما در اخر با یک نفر ازدواج میکنه. این ده تا مرد در دانشگاه یا سرکار یا فامیل هستن. نمیشه که هیچ کس درخواست اشنایی نده که شاید یک وقت خامم بدش بیاد

منتهی بعدش ازار نده