2737
2734
عنوان

امروز جشن عقد خواهرزادمه

1440 بازدید | 62 پست

سلام امروز جشن عقد اولین خواهرزادم هست اونا ساکن قزوینن جشنم اونجاست اما ما توشمال زندگی میکنیم.تمام خانوادم از راه دور رفتن جشن اما شوهرمن فقط راه دور و سختی با بچهارو بهونه میکنه مارو نمیبره حتی یه خاهرم گفت یکی ازبچهاتون بدید ما بیاریم تا قزوین اما بازم بهونهای الکی اورد.ما دوسال پیش بچها کوچیکتربودن چندتا مسافرت راه دور رفتیم .نمبدونم چرا بااینکه میبینه چقد دلم میخاد مارو نمیبره😔

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد بد حیفه کاش رفته بودین

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2731

با کسی هم توی حجمع مشکل نداره بگم واس خاطر اونا نمیاد.فقط یکی از خاهرامو شوهرش نرفتن میگه اونا نرفتن موقعیت ندارن ماهم پس نریم چون  موقعیت نداریم...

2740

اشتباه نکن.  واسع هر مراسمی دوست داری بری پافشاری کن. از قبل برای رفتنت برنامه ریزی کن.  حق نداره بزنه تو ذوقت.  مگه این مراسما سالی چندبار اتفاق میفتن. 

نیومد هم خودت با بچه هات برو

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
هنوزم وقت هست تا نه شب جشن شزوع میشه

چقد راهه تا شمال؟

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
بزن زیر گریه جلوش

گریه کردم قهر کردم بازم میکه موقعیت نیست کرایه مغازه باید بدم😏فقط امروز اخه کرایش جمع میشد😒

2706