2733
2734
عنوان

امروز جشن عقد خواهرزادمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1440 بازدید | 62 پست
گریه کردم قهر کردم بازم میکه موقعیت نیست کرایه مغازه باید بدم😏فقط امروز اخه کرایش جمع میشد😒

زنگ بزن با خاهرت اینا برو بگو ما میریم 

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو اگر نیای خودم ماشین میگیرم میرم 

والا

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
گریه کردم قهر کردم بازم میکه موقعیت نیست کرایه مغازه باید بدم😏فقط امروز اخه کرایش جمع میشد😒

بگو جشن خواهرزاده ام هست منم می خوام برم.تو شرایط نداری نیا یا دیر تر بیا. اگر رانندگی می کنید و ماشین دارید؛ماشین بردارید با بچه ها برید اگر نه و با اتوبوس می رید مثلا یکی از بچه ها رو با خودتون ببرید یکی رو اگر می تونید بدید به خواهر تون یکی رو هم بزارید پیش شوهرتون یا دوتا رو با خودتون ببرید.

بچه ها تون چند ساله اند؟!

بگو مارو بعرس خودت نیا من اوایل خیلی ب شوهرم پافشاری و اسرار ک منو جایی ببر الان بعد۹سال زندگی ی بار بهش اطلاع میدم فلان روز مجلس و مراسم هست اماده شد باهم میریم نشد خودم اسنپ میگیرم میرم براممم مهم نیس 

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
اتفاقا گفت دوتا پسرا بذار پیش منو مادرم توبا خاهرت و دخترمون برو اما قبول نکردم اینحوری اصلا بهم خوش ...

خب درست میگید شاید عادت کنه برای بعد هم بگه خودتون برید ولی خب وقتی هم بالاتر گفتید حرف شمارو همیشه گوش میده حالا چندبار هم گوش نده اشکال نداره.

ولی خب این حق رو هم بهش بدید که شاید دوست نداشته باشه همه جا باهاتون بیاد.همونطور که شاید شما نخواید همه جا باهاش برید.

چمدون جمع کردم بچهارو لباس پوشوندم هنوز واس ناهار نیومده بیاد ببینم چه میکنم

دعوا نحنین فقط😞

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
خب شوهرت نره ،خودت با پدرومادرت برو ،اگرم دیگه نشد بری یه کادو بگیر بفرست 

پدر ندارم مادرم با داداشمو زنو بچش دیشب رفتن

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
بگو اگر نیای خودم ماشین میگیرم میرم  والا

خوب اخه خودش این پیشنهاد داد تنها برو من که نمیتونم با سه تا بچه تنها برم تاقزوین بعدم تنها برگردم

بگو جشن خواهرزاده ام هست منم می خوام برم.تو شرایط نداری نیا یا دیر تر بیا. اگر رانندگی می کنید و ماش ...

همه رفتن عزیزن فقط ما موندیم صبح خواهرم زمگ زد همسرم یکی بچعارو بدید ما ببریم کفت ما نمیایم پسراولیم چهارسالو نیم دومی سه سالو خورده ای اخری هم چندروز دیگه دوسال مبشه

2706