2737
2734

درست بعد از اینکه به خانواده نامردم اوکی دادیم که موافقیم یه خواستگار دیگه برام اومد مادرش اول باخودم حرف زد

انقد مادرش تو دل برو و مهربون بووود موقع حرف زدن چشاش برق میزد گوله نمک شبیه نعیمه نظام دوست با اینکه اولین و آخرین بار بود میدیدمش برخورد مادره به دلم نشست هرچند پسرشو ندیدم اصلا و اینکه وقتی گفتم خودم در شرف ازدواجم ناراحت شد گفتم اما یه دوستی دارم دختر خوبیه شمارتونو بدین اونو معرفی کنم هرچند با دوستمم اوکی نشدن ... گذشت تا اینکه الان پروفشو دیدم پسرش ازدواج کرده عکسشو گذاشته عشقت پایدار تک پسر زندگیم👀 با دست و حلقه و اینا

بعد مادر شوهر من که زن باباشه و مادر واقعیش نیست انقد افاده ای و پر مدعا

خیلی خوبه آدم بت مادر شوهرش صمیمی و راحت باشه رابطه ما خشکه🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تا حالا خیلی از این موارد دیدم که طرف تا با یک خواستگار اکی میشه و جواب مثبت میده مورد دیگه ای پیش میاد که به نظر همه از قبلی بهتره. ولی دلیل این بهتر بودن اینه که هنوز مورد جدید عمیق نشده اگر شناخت اون طرف هم عمیق بشه مسلما مشکلاتی وجود خواهد داشت. دو خواهر هم شبیه هم نیستند چه برسه به دو خانواده. من الان ده ساله ازدواج کردم و هنوز هر جا میرم برام خواستگار پیدا میشه پس بیام زندگیمو به هم بزنم که یک موردی در ظاهر بهتر پیدا شده. شما تمرکزت رو بذار رو اخلاق‌های خوب خانواده همسرت.

عزیزم چون عروس اون خانواده نشدی داری رابطه ها رو ازدور میبینی هر ازدواجی چالشهای خودشو داره کسی از خ ...

آره شاید

اما بعضی آدما تو همون برخورد اول وایب مثبت میگیری ازشون انرژی خاصی دارن مادره از اون آدما بود

برعکس مادرشوهر خودم که دیدنی استرس میگیرم

2740
من تا حالا خیلی از این موارد دیدم که طرف تا با یک خواستگار اکی میشه و جواب مثبت میده مورد دیگه ای پی ...

میگم شما چه خوب موندی هنوز بعد ده سال ازدواج براتون خواستگار پیدا میشه   

فرزند ادب باش نه فرزند پدر/ فرزند ادب زنده کند نام پدر 🩵