2737
2734
موافقم  اعصاب خیلی قوی میخواد منم چون ی روحیه قوی ندارم عمدا امیرم این رشته که محکم بشم

اگه آدم پشت میز نشستنی خیلی به درد این کار نمیخوریا سخته و طاقت فرسا خلاصه خوب فکراتو بکن 

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم زده انگشتمو شکسته نامه ی پزشکی قانونیم دارم حکم طلاق میدن؟ 

آره درخواست طلاق بده به استناد عسر و حرج، همیشه رفتار خشونت آمیز داره؟

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2731
بآرو ن بهار کار آموزیت شروع شده؟ چه جوریه خوبه؟ پول مول خبری هست    

آره شروع شده والا دهنم سرویس شده دیروز از ۸ صبح تا ۶ عصر کلاس داشتم نه یه دو ماه دیگه پرونده بهمون میده وکیل سرپرست فعلا دارن یادمون میدن

چه راه سختی در پیش داریم پس

شما هم قبولی امسالی؟ کدوم کانونی؟

2740
نه من برای کانون امسالم نمیدونم  سر دفتری برم یا کانون

آها یعنی امسال میخوای آزمون بدی؟ والا منم پارسال جفتشو شرکت کردم ولی همون کانون رو انتخاب کردم

آها یعنی امسال میخوای آزمون بدی؟ والا منم پارسال جفتشو شرکت کردم ولی همون کانون رو انتخاب کردم

اره مرکز هم دادم اسفند ولی نمیرم مرکز منتظر کانونم چقدر سختش کردن کارآموزی رو

اگه آدم پشت میز نشستنی خیلی به درد این کار نمیخوریا سخته و طاقت فرسا خلاصه خوب فکراتو بکن 

عزیزم بهت درخواست دوستی بدم میشه قبول کنی؟یه سوال حقوقی دارم و واقعا نیاز دارم از یه کاربلد بپرسم هرکی هم یه چیزی بهم میگه میشه بی زحمت وقت بزاری؟🥹

چِطوری ماهِ قَشَنگَم؟🌜تورومیخواد دلِ تَنگَم💙مَگه مَن دِلَم میاد با دلِ کوچیکِت بِجنگم؟؟🥀بعضی روزا وقتی از خواب بیدار میشم چشمام پر از اشکه ولی دلیلشو نمیدونم.....هیچ وقتم یادم نمیاد چه خوابی دیدم.ولی ساعت ها بعد از اینکه بیدار میشم یه حس عجیبی دارم انگار که یه چیزی رو از دست داده باشم.انگار همیشه چیزی ،کسی یا گم شده ای هست که دنبالشم.....💔لطفا توی صحبت هاتون حد مرز خودتون رو بدونید.اینجا شما فقط یه تیکه از زندگی من رو میخونی نه همشو♡
2706