2737
2739

طرف من تو دعوا نیست و پشت مادرشه 

اینو چندین بار دیدم 

با اینکه دیابت داشت ولی بهم نگفت 

به خاطر پول حاضرین ؟

خونه ماشین درآمد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیر 

عمر ادمی گرونتره

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2742

نه اصلا. البته دلسوزی یک آقا برای مادرش با ارزشه، ولی نه تا جایی که زن خودشو، غریبه بدونه و از خودش ندونه. 

به این مساله حتما توجه کن. چون بعد از ازدواج مردها تغییر نمیکنن اکثر و روشون بیشتر باز میشه، شما کارت میشه گریه. از من گفتن بود

نه پول واسم زیاد مهم نیست

مهم اینه طرف مقابلم ظاهراندامش قشنگ باشه مودب مهربون تحصیل کرده باشه حسود کینه ای کفرچی بدهن نباشه

واینکه ترجیحم اینه بجا این ک بخاطر پول بایکی ازدواج کنم خودم برم سرکار دستم توجیب خودم باشه😐

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2740

چند بار راجع به این مرد تاپیک میزنی ؟ هر بار هم یه گزینه ی منفی جدید اضافه میشه 

ما که همه شرایط تو رو نمی‌دونیم پس نمی‌تونیم حرفی بزنیم که بهت کمک کنه خودت یه اقدامی بکن 

اینم بهت بگم من شنیدم دیابت مرد ممکنه مانع بچه داری بشه بازم حتما پیگیری کن 

راستش نه .مگه چقدر عمر میکنم که بخاطر پول خودمو بفروشم .اگر دوسش داشته باشم بحثش جداست ولی وقتی صرفا ...

خیلیا اول پول رو میبینن

بیایید شعار رو‌بزاریم کنار

معمولا زمانی عشق به وجود میاد که سرش به تنش بیارزه

گرفتی چی میگم؟

اکثرا اول پول رو میبینن

بعد تصمیم میگیرن

2706