2733
2734
عنوان

با مرد مطلقه صرفا به خاطر پول ازدواج میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند بار راجع به این مرد تاپیک میزنی ؟ هر بار هم یه گزینه ی منفی جدید اضافه میشه  ما که همه شرا ...

آخه به تو چه که چندبار تاپیک میزنه

روزی ۶ تا تاپیک مجازه 

شاید واقعا به کمک نیاز داره شاید کسیو نداره که بهش بگه میاد اینجا میگه تو نظر نده رد شو اکه خیلی اذیتی

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
2731
خیلیا اول پول رو میبینن بیایید شعار رو‌بزاریم کنار معمولا زمانی عشق به وجود میاد که سرش به تنش بیا ...

ببین اصلا کاری با خیلیا ندارم .مطلقه بودن هم‌جرم‌نیست و همه چیز بستگی به این داره شخصیتش چجوری باشه و شعورش چجوری باشه .من خودمم پول برام مهمه ولی خب اینکه معیارم باشه برای ازدواج نه .در حدی باشه که طرف بتونه روتین زندگیشو و ی سری تفریح ها رو بگذرونه اوکیه برام 

#انسانیت
ببین اصلا کاری با خیلیا ندارم .مطلقه بودن هم‌جرم‌نیست و همه چیز بستگی به این داره شخصیتش چجوری باشه ...

ازدواج خیلی جالبه

اولین معیار  به دل نشستنه

فرقی نداره زشت و خوشکل مهم به دل نشیننه

دومیش به جیب طرف نگا میکنن

ما بقیش شخصیت اخلاق و.. رفتاره

مرد مطلقه زن مطلقه فرقی نداره

من اگ عاشق بشم فرقی نداره

بچه نداشته باشه فقط

وگرنه کل جامعه درگیر رابطه هست

ازدواج خیلی جالبه اولین معیار  به دل نشستنه فرقی نداره زشت و خوشکل مهم به دل نشیننه دومیش به ...

عزیزم معیار ها فرق داره ولی فکر کن طرف اصلا میلیاردر ولی اخلاق هایی داشته باشه که مثلا عادت داره آدم های اطرافشون تحقیر کنه با حرف و گاهی هم کتک بزنه شما حاضری با این آدم که خوشتیپ هست همه چیش اوکیه پولداره ولی شعور و شخصیت نداره ازدواج کنی ؟قطعا نه  

#انسانیت
عزیزم معیار ها فرق داره ولی فکر کن طرف اصلا میلیاردر ولی اخلاق هایی داشته باشه که مثلا عادت داره آدم ...

اولا من پسرم

شما قدم‌اول پول رو میبینید یا شخصیت؟

فک کنید چهره پسر همسایه رو پسندیدی

شخصیت بالایی داره

ولی پول نداره؟

قبول میکنید

خدایی حرفم صادقانه سن

اولا من پسرم شما قدم‌اول پول رو میبینید یا شخصیت؟ فک کنید چهره پسر همسایه رو پسندیدی شخصیت بال ...

خب معیار های اولیه رو داره ولی اگر واقعا هیچی نداشته باشه قطعا نه اگر هیچی نداره اونم اصلا نباید ب فکر ازدواج باشه چون ازدواج خرج داره ولی اگر وضع مالیش معمولی باشه مثل ی کارمند ساده و خرج زندگیشو در بیاره اوکیه .

#انسانیت
خب معیار های اولیه رو داره ولی اگر واقعا هیچی نداشته باشه قطعا نه اگر هیچی نداره اونم اصلا نباید ب ف ...

افرین

پس پول مهمه

من جوان مملکتم

سر همین پول نمیتونم ازدواج‌کنم

چون خونه چند میلیارده

اگازدواج کنم

اجاره کمرمو میشکونه

نکنم ادم نیاز به همدم داره

ته تهششم میشه پارتنر

و ته ته پارتنر تباهیه

افرین پس پول مهمه من جوان مملکتم سر همین پول نمیتونم ازدواج‌کنم چون خونه چند میلیارده اگازدواج ...

واقعا درکت میکنم خیلی سخته خیلی سخته .حداقل پول ازدواج باید ۵۰۰ میلیون رو داشته باشی ک ی خونه کوچیک اجاره کنی .امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیوفته. ولی کلا سعی کنید زرنگ باشید و فقط ی شغل رو انجام ندید چند تا محل درآمد داشته باشید حتا به مقدار کم .خیلی سخته ولی خب اینجا ایرانه 

#انسانیت
واقعا درکت میکنم خیلی سخته خیلی سخته .حداقل پول ازدواج باید ۵۰۰ میلیون رو داشته باشی ک ی خونه کوچیک ...

من کارم جنوبه

سختمه دو‌شغل باشم

روزی ۱۰ ساعت کار مفید

شغل دومم  ادم‌نمیدونه چی بزنه

آخه به تو چه که چندبار تاپیک میزنه روزی ۶ تا تاپیک مجازه  شاید واقعا به کمک نیاز داره شاید کس ...

مواظب حرف زدنت باش 

وقتی متوجه منظورم نشدی حق نداری هر چی به دهنت می‌رسی بگی یه ذره ادب هم خوبه 

اتفاقا تو تاپیکش بودم راهنماییش هم کردم 

اینجوری فقط ذهن خودشو به هم می‌ریزه و به هیچ نتیجه ای هم نمی‌رسه 

ایا تا حالا کسی بوده از مادر دل بکنه ؟؟؟ مگه میشه احترام مادر نذاشت؟

ربطی به احترام نداره جناب. میشه به مادر همیشه احترام گذاشت ، ولی تخریب بقیه اسمش احترام به مادر نیست