2733
2734
عنوان

همین الان با شوهرم دعوام شد💔

1761 بازدید | 67 پست

داشت میرفت خارج از شهر بخاطر کارش

جریانش طولانیه....

کوتاه بگم بخاطر خیانتش یکساله تو خونمون جنگ اعصابه

تا مرز طلاق رفتم ولی بحاطر بچم منصرفم کردن بچم آسیب روحی شدید خورد

توروخدا زود نگید طلاق طلاق

من تا لب مرز رفتم نشد 

بخاطر بچم موندم چون واقعا شوهرم ازم میگرفتش

الان بعد بکسال اخلاق شوهرم بدتر شده که بهتر نشده

منم بهش بارها گفتم دست پیش میگیری پس نیوفتی بجای اینکه من بد بشم باهات

خلاصه بخاطر اخلاق گندشو خیلی چیزای دیگه الان یکماهه سمتش نرفتم و اجازه ندادم حتی بهم دست بزنه

الانم دوباره بعد بارها اومد پیشمو پسش زدم

اینسری خییییلی عصبی شد و پاشد با اون حرصش رفت

یعنی جرات نکردم حرف بزنم

شمابگیدمن چیکار کنم😔

اصلااااا دلم صاف نمیشه برم سمتش

اصلا دوس ندارم بهم دست بزنه

از طرفی ام خشمش که میگیره محدودم میکنه به همه چیز گیرمیده بیرون نمیزاره برم حتی بهم شک میکنه گوشی نمیتونم زیاد دستم بگیرم

به راهی بهم نشون بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با کار شما ببشتر خیانت میکنه ک شما باید سعی کنی شوهرتو با خودنمایی سمت خودت نگه داری تا خیانت نکنه

باورت میشه توروی خودشم گفتم بره باهرکی خوشه باشه

فقط دور منو خط بکشه

فقط همخونه باشیم

ببین من کم نذاشتم اون خیانت کرد

2731
با کار شما ببشتر خیانت میکنه ک شما باید سعی کنی شوهرتو با خودنمایی سمت خودت نگه داری تا خیانت نکنه

از چشم افتادن خیلی حس بدیه

اون از چشمم افتاده من دیگه واسه نگه داشتنش تلاش نمیکنم

ای کاش برید مشاوره شما حق داری ازش ناراحتی ولی هر چی از هم دورتر بشید بدتره اونم میره دوباره خیانت کنه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
2740
باورت میشه توروی خودشم گفتم بره باهرکی خوشه باشه فقط دور منو خط بکشه فقط همخونه باشیم ببین من کم ...

حق داری عزیزم 

متاسفم واقعا 

ولی اگه میتونی به زندگیت فرصت دیگ بده اینطوری تا اخر عمر باید جفت اذیت بشید

ببین درک میکنم که فقط به خاطر بچت داری ادامه میدی. ولی بچه تو همچین جوی هم اذیت میشه. حالا که ناچارا ...

کاش میتونستم

انقدر ازش حس بد میگیرم وسط کار حالم بد میشه ول میکنم میرم جدا میخوابم

واینکه هییییچ تلاشی نمیکنه که دلمو بدست بیاره

فقط انگار وسیله جنسی ام 

بدم میاد عزت نفسمو ازم میگیره

تو که بخاطر بچه ت برگشتی بخاطر همین بچت هم باید گذشته رو فراموش کنی وزندگی جدیدی برا خودت شروع کنی (با قانون)!!! تو که ایثار کردی👏👏👏👏👏تا ته ش برو اینجوری هم خودت رو سوختی هم بچه ت هم شوهرت

از نو شروع کن بعضی وقتها بعضی اشتباهات قابل بخششن چون یکبار اتفاق میفتن اگه میدونی شوهرت خیلی اهل خیانت نیست همه چیزو اژ ذهنت پاک کن تو این دوره زمونه کمتر مردی هست خطا نکنه من خودمم زخم خورده ام ولی بخشیدم ارزششم داشت الان زندگیم خوبه خداروشکر

کاش میتونستم انقدر ازش حس بد میگیرم وسط کار حالم بد میشه ول میکنم میرم جدا میخوابم واینکه هییییچ ت ...

میگذره زخمت تازس همه این دوران رو من رد کردم الان سه سال گذشته کامل فراموش کردم

2706