2733
2734
عنوان

همین الان با شوهرم دعوام شد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1804 بازدید | 67 پست
فکر میکنی اینجوری برام بهتره؟ کمکم کن بتونم قبولش کنم😔 الان که ساعت ۴ با وون حجم از خشم و حرص رفت ...

عزیزم من اخلاق شوهرت رو نمیدونم ولی اگر خودم بودم ی دفه وا نده ک خودش رو لوس کنه مثلا عصر پیام بده شام میای بعد ی شام خوب بزار باهم بخورین ولی سرسنگین باش تا اون سر حرف رو باز کنه اینقدر خیانتش رو توی سرش نکوب اگر زندگیت رو میخای ی بار دیگم فرصت بده ضرر نمیکنی تو پا پیش بزار زندگیت رو بچسب راه رو برای هرزه ها باز نکن اونا از خدا میخان تو بری .....فرصت بده ب زندگی تا دخترت بزرگتر بشه همم خودت آرامش بهتری داری .خرش کن و سوارش شو 

این ینی زن زرنگ گاش کسی بود ک این حرفا رو ب منم میگفت

مشاوره ای که رفتین اسمش چی بود کجا باید برم دقیقا

اجازه بده اسمش رو نگم که تبلیغ نباشه

مشاور خوب زیاده. بگردی حتما پیدا می‌کنی چون بر اساس یکسری تکنیک های مشابه کار میکنند. 

البته نظریه ای که بر اساسش کار میکنند مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیگم از ته قلبت دوسش داشته باش خیلی سخته میدونم ولی فیلم بازی کن عزت نفس و‌....ول کن 

فعلا صلاحت اینه بی عزت نفس باشی اول دلش رو ب دست بیار بعد هرچی تو بگی اون رامت میشه فقط ب خودت برس و با دخترت شاد باش  و آهنگ بزار و جو خونه رو شاد کن....جو خونه رو شاد کن خودت رو زن شادی نشون بده تا خودش دنبالتون بیفته 

عزیزم من اخلاق شوهرت رو نمیدونم ولی اگر خودم بودم ی دفه وا نده ک خودش رو لوس کنه مثلا عصر پیام بده ش ...

تمام حرفات درسته 

منم مشکلم خودمم که نمیتونم ببخشم.

ببین همش حس میکنم خیانتش ادامه داره

این شک تمام وجودمو گرفته

حتی الان باهاش آشتی ام بکنم فردا باز همینه

چون صبح میره شب میاد

همش  میگم الان با اونه الان اونجاست

انقدر چک میکنم خسته میشم روانی میشم

از لباسش گرفته تا خودش همش میگم نکنه داره از پیش اون میاد 

وای اینارو درک میکنی؟

2731
من نمیگم از ته قلبت دوسش داشته باش خیلی سخته میدونم ولی فیلم بازی کن عزت نفس و‌....ول کن  فعلا ...

حرفات آرومم میکنه خیییلی

لعنت بهم که فقط شک دارم بهش و با این شک گند میزنم به همه چی