2737
2739
عنوان

همین الان با شوهرم دعوام شد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1761 بازدید | 67 پست
دو حالت داره یا میخوای زندگیت بهتر بشه که جفتتون برای بهتر شدنش و حال خوبتون تلاش میکنید یا میخ ...

حالت اول رو برام توضیح بده چیکار کنم

کی از خوشی فرار میکنه

زبونم لال یه دیقه خودتو بزار جای من و بگو تو این وضعیت چیکار میکردی؟

عزیزم مردا هیچی نمیفهمن 

بزن چه چه بلبل ک خرت بگذرد از پل

خوب باش خوش بگذرون یک نصیحت منتظر نباش اون قدمی برداره اول تو بردار اون میاد دلت رو بدست میاره مطمئن باش باید ب زور همه چی رو فراموش کنی حالا ک امکانات خوبی برات فراهم میکنه بقیه چیزا رو ولش کن 

بخخخخخخخدا اگر یک لحظه بدونی بعد طلاق چی در انتظار خودت و بچته هزار بار التماس خدا رو میکنی ک ب همون زندگی نکبت قبلی برگردی 

هنوز دیر نشده ب نفعته همه چی رو فراموش کنی

از طرف کسی ک این شرایط رو از نزدیگ لمس کرده و تا تهش@رفته و پشیمون شده مثل .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مردا هیچی نمیفهمن  بزن چه چه بلبل ک خرت بگذرد از پل خوب باش خوش بگذرون یک نصیحت منتظر ن ...

فکر میکنی اینجوری برام بهتره؟

کمکم کن بتونم قبولش کنم😔

الان که ساعت ۴ با وون حجم از خشم و حرص رفت

تو بگو چیکارکنم؟بگم غلط کردم؟

تا شب هم نمیاد خونه چون رفته خارج از شهر

حالت اول رو برام توضیح بده چیکار کنم کی از خوشی فرار میکنه زبونم لال یه دیقه خودتو بزار جای من و ب ...

حالت اول اینه که دوتایی در آرامش با هم حرف بزنید و به هم بگید چه نیازهایی دارید و هر دو برای حال خوب خودتون و طرف مقابل تلاش کنید

تو الان آنقدر خشم و حس نادیده گرفته شدن داری که نمیتونی یکسری واقعیت ها رو ببینی

یه زمانی توی شرایطی شبیه به تو بودم. آنقدر خشم داشتم که دلم میخواست شوهرم و والدینش رو بزنم له کنم. شوهرم بالاخره کوتاه اومد و یه مشاور خوب رفتیم. جلسه اول فقط گریه کردم. مشاور هم چند تا جمله بیشتر نگفت اما همسرم رو خیلی به فکر برد. این خیلی بهم کمک کرد خشمم کم بشه. جلسات بعد روی بیان نیازها و خواسته هامون کار کرد. اون موقع بود که خیلی 

2731

الان بچت باهمچین جوی آسیب روحی نمیخوره؟؟والابخداک اینجوری بدتره براش تاطلاق..حتما باهمدیگه ام سردحرف میزنید و...بچه همه ی اینارو متوجه میشه

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
2740

اون موقع تازه خیلی از ایرادات خودم رو فهمیدم. درسته سهم همسرم ایرادات همسرم بیشتر بود و درمانگر بیشتر روی خطاهای اون کار میکرد اما من هم به خاطر خشمم شرایط بدمون رو داشتم بدتر میکردم

چه مشکلییییی🙄 یه درصد بگو میاد که جای شک باقی نزاره دوس داشتن اینجوری بدرد میخوره؟ وقتی داشت ...

همه ادما خطا میکنن یکی کمتر یکی بیشتر

و تو میتونی به اون و خودت فرصت بدی یا ندی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706