2733
2739
عنوان

راه حلي دارين برام

117 بازدید | 25 پست

من هفته ديگه نامزديم بود خانوادم برا نامزدم شرايط گذاشتن حق طلاق بده ب من اونم يبار جدا شده از اسم طلاقم بدش مياد گفت نميدم چون خانوادت برا خودم ارزش قائل نيستن حق طلاق ميخوان براي تضمين 

بعد فاميلامون افتادن وسط ك اين پسره بدرد نميخوره همه ميگن بد اخلاقه و فلان الان خانوادم ميگن تمومش كن ما نميديمت ب اين يارو 

حق طلاق و بگیر بنظرم 

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم شرایط مشابه شما داشتم فقط برعکس بود من جدا شده بودم و همسرم مجرد 

همون جلسه دوم خواستگاری گفتم می‌خوام حق طلاق حق تحصیل حق خروج از کشور حق حضانت بچه و ....همه رو ازش خواستم اونم داد . گفت اگر من یه روزی آنقدر بد بودم که نخواستی باهام زندگی کنی نمیتونم به زور نگهت دارم 

شما هم باهاش صحبت کن با نرمی

اون چون یه بار شکست خورده نگران هست  و مطمئن باش اگر قلبا بخوادت میپذیره

منم شرایط مشابه شما داشتم فقط برعکس بود من جدا شده بودم و همسرم مجرد  همون جلسه دوم خواستگاری ...

اونم ميگه ميپذيرم ولي حسم خوب نيس نميخوام از دستت بدم و يبار جدا شدم سختياشو ديدم 

2738
خانواده ات چشم شون ترسیده حق دارن معمولا مردانی که ازدواج دومشون هست حق طلاق رو میدن به دختر که خیا ...

خانوادم حق دارن چون شناختي ك من دارم روش خانوادم ندارن ولي نميتونم بهشون بفهمونم دارن اشتباه ميكنن 

سعی کن با اقا صحبت کنی یکم ریش خند کردن کاری نداره همینک بگی من بهت علاقه دارم و دوستت دارم و حق طلا ...

نرم شده ميگه هم حق طلاق بهت ميدم هم خونمو ب اسمت ميزنم ولي الان خانوادم چپ افتادن ميگن ن 

خانوادم حق دارن چون شناختي ك من دارم روش خانوادم ندارن ولي نميتونم بهشون بفهمونم دارن اشتباه ميكنن&n ...

اگر پسره دوستت داره بگو به خاطر من که خانواده ایراد نگیرم باهام راه بیا

از قبلی چرا جدا شد؟

2706