2733
2734
عنوان

راه حلي دارين برام

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 25 پست
اگر پسره دوستت داره بگو به خاطر من که خانواده ایراد نگیرم باهام راه بیا از قبلی چرا جدا شد؟

ميگه ازش دلزده شدم ازش دروغ شنيدم بعدشم خانوادش تو زندگيم دخالت ميكردن دختره دهن بين بوده محبت نداشته نسبت ب ايشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگر ازش اخلاق های بد دیدی که بیخیال ولی اگر اوکی بود که باهاش صحبت کن

أخلاق بدش اينه ك ميخواد حرف حرف خودش باشه ولي من خودم از مردي ك قدرت تصميم گيري نداره بدم مياد اينو ي مزيت ميدونم 

2731
من گفتم فقط بخاطر اعتماد خانوادمه روزي ك بيام تو خونت برميگردونم همه چيزو چون واقعا بهش إيمان دارم ا ...

همچین قولی بهش نده و اینکارم نکن 

مگه این همه دختر که ازدواج کردن و دچار مشکل شدن طرف هاشون بد بودن ؟ 

همسر اول من رو توی محل روی ایمان و  اخلاقش قسم میخوردن. دقیقا بابام گفت حق طلاق بگیر گفتم بابا این صف اول نماز جماعت هست و ....

وقتی همون پسر مومن و با اخلاق می‌آمد خونه میشد دیو دو سر یعنی وحشی تر از اون ندیده بودم 

باور کن هشت سال رفتم دادگاه و اومدم و عذاب وحشتناکی کشیدم 

واسه همین به همسر دومم گفتم اگر ندی حق طلاق و همین الان کات میکنم 

خب آخه بدون حق طلاق هم ميشه جدا شد نميشه؟

مثل من دیگه ، هشت سال رفتم اومدم تا تونستم جدا بشم اما حق طلاق داشته باشی نهایت یک هفته ای تمومه

وقتی مرد حق طلاق داره و مهریه هم قسط بندی میکنن براش میده و محکم بگه طلاق نمیدم هیچ کاری نمیتونی بکنی 

با حق طلاق راحت ميشه مهريه گرفت؟

مهریه ربطی به حق طلاق نداره 

چه داشته باشی حق طلاق چه نداشته باشی مهریه ت همیشه سرجاشه و میتونی بگیری

فقط یه نکته 

اگر حق طلاق نداشته باشی شاید شاید مرد بگه من طلاق میدم زن هم مهریه رو ببخشه . خیلی ها اینکارو میکنن.

من همسر سابقم چون روانی بود می‌گفت من طلاق بده نیستم تا قرون آخر مهریه ت رو هم میدم