2733
2734
عنوان

اقبالم سیاه بود😭

321 بازدید | 19 پست

بچها من وسواس به ایدز و سرنگ دارم و روانپزشکم گفته خطای حسی داره امروز بعد از ورزش تو باشگاه حس کردم یه نفر از کنارم رد شد و سرنگ دستش بود البته یه حس هست و  تصویر و خاطره واضحی یادم نمیاد اومدم تو رختکن به بچها گفتم گفتن نه ما جیزی ندیدیم و یکی از بچها که مسن بود ازش پرسیدم گفت اره من سرنگ دیدم رو یکی از مت ها افتاده بود منظورش از مت رو نفهمیدم فکر کنم زیرانداز منطورش بود خلاصه بچها و من چند بار ازش پرسیدیم واقعا دیدی گفت آره دیدم بعد یه لحظه گفت البته از این عطرهای اشانتیون هست اون شکلی بود و خب تموم شد و رفت من گفتم لابد برا اینکه براش دردسر نشه مثلا باشگاه تعطیل نشه یا گسی ازش انتقام نگیره حرفشو عوض کرده و گفته سرنگ نبود عطر دیدم و خب من بهش پیام دادم ببینید چی جوابم رو داده جالب میدونید چیه چرا وقتی خانم مسن عطر دیدم یه نفر از بچها نگفت ااا آره عطر من بود رو زیراندازم افتاده بود چون بچها همه دور هم بودیم موقع حرف زدن خانم مسنه حالا به نطرتون چیکار کنم نکنه خانمه دروغ میگه نکنه سرنگ بهم برخورد کرده نوکش رفته تو بدنم ایدز بگیرم اخه دقیق یادم نیست احساس درد داشتم یا نه درد عضله چون ورزش کرده بوده این متن پیامه لطفا تحلیل هاتونو بنویسین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ جای نگرانی نیست 

سوزن برای انتقال ویروس و هرچیز دیگه ای  قشنگ باید وارد پوست بشه و شما درد و سوزشش رو کاملا متوجه میشی 

شما هم چون نگران هستی این فکرو می‌کنی 

مثلا من از سوسک میترسم همش فکر میکنم همه جا سوسک میبینم یا کوچکترین خارش میگم سوسک اومده چون خودم این افکار و میکشم سمت خودم 

اصلا نترس 

دختر خوب تو چند ساله داری همین تاپیک ها رو میزنی 

من جای تو حالم بد میشه

والا دور از جون ایدز میگرفتی انقد سخت نبود که تو زندگی رو به خودت زهر کردی 

برو یه دکتر و درست حسابی به فکر درمان باش

اینجوری خودتو ذره ذره داری میکشی 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2738
واقعا اذیتم به نطرتون خانمه دروغگو هس

اصن به فرض سرنگ هم بوده باشه جای از بدنت فرو رفته؟

سرنگه توش خون بوده؟ 

کرونا نیست که بگی از راه تنفس یا دست زدت انتقال داده بشه 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
اصن به فرض سرنگ هم بوده باشه جای از بدنت فرو رفته؟ سرنگه توش خون بوده؟  کرونا نیست که بگی از ...

من اصلا تصویری از سرنگ ندارم نمیدونم توش خون یود سفید بود چی بود جای بدنمم باید بگردم تا پیدا کنم خوب شد گفتی باید دستامو بگردم 

شما میشه حست رو از حرف این خانمه بگی تو رو خدا

2706