2733
2734
جانم بپرس ندیدم

جمله اخر رو نفهمیدم به کسی چی نگم؟!

ببین من واقعا دوسش دارم ولی حس میکنم اون منو دوس نداره انقدر موودیه نمیتونم بفهمم دوستم داره یا نه 

بنظرت دوستم داره یا نه 

و اینکه من ادم سالم درست حسابی دور و برم هست این ادم نه از زندگیم میره بیرون نه کامل توی زندگی مه 

من چه غلطی بکنم

عمرم داره  حروم میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شمارشو خصوصی برام بفرستتت

درخواست قبول کن

دل بریدم تا نبینم دوست بامن دشمن است !  💔                                                                 حالتی از تیمارستان را در زندگی خودم احساس می‌کنم. بی‌گناه و در عین حال خطاکار، نه در یک سلول، بلکه در این شهر زندانی ‌ام!                                         
جمله اخر رو نفهمیدم به کسی چی نگم؟! ببین من واقعا دوسش دارم ولی حس میکنم اون منو دوس نداره انقدر مو ...

میگم اگه میخوای با کسی بری تو رابطه اصلا نفهمه  این جمله اخرم

ببین ارتباط داره با دخترای دیگه ارتباط دائم نه اصلا فهمیدی ب روش نیار نفهمه چون براش عادی میشه دوست داره ولی شخصیت تنوع طلبی داره هم دوس داره تو رو داشته باشه هم بقیه

بهش بی محلی کن واسه این پسره فقط همین جوابه

اینم بگم دوستت داره ولی علاقه تو بیشتره 

2731
میگم اگه میخوای با کسی بری تو رابطه اصلا نفهمه  این جمله اخرم ببین ارتباط داره با دخترای دیگه ...

من چی درباره فردی که تو ردش کردم دوباره خواستگاری میاد جدی؟کلادرباره ی ازدواجم حدستو بگو

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
میگم اگه میخوای با کسی بری تو رابطه اصلا نفهمه  این جمله اخرم ببین ارتباط داره با دخترای دیگه ...

اصلا تنوع طلب نیس 

و اینکه جز منم با هیشکی در ارتباط نیس 

اصلا ادم دختر بازی نیس

2738
من چی درباره فردی که تو ردش کردم دوباره خواستگاری میاد جدی؟کلادرباره ی ازدواجم حدستو بگو

دوستت داره ولی دو دله نسبت بهت 

میاد سمتت تا وقتی نیومد نرو سمتش ولی وقتی اومد خودتو نگیر اینباره بره دیگه بر نمیگرده علاقه اون عمیق تره 

دوستت داره ولی دو دله نسبت بهت  میاد سمتت تا وقتی نیومد نرو سمتش ولی وقتی اومد خودتو نگی ...

بره ببینم کجا رو داره برههههه اوف بره دیگ برنمیگردا واه واه😅شوخی میکنم خستگیت دربیاد😄

آخه من واین آقا خیلی متفاوتیم مغزم نمیپذیره واز طرفی چون احساسی نیستم عقلم به قلبم غلبه داره

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

@تارااحمدی   عزیزم من چه زمانی و کجا شاغل میشم؟بعد از اینکه من آقای ج را رد کردم چه حسی داشت؟آیا الان من را چک می کنه؟آیا دوستش که اولش ن داره متوجه شده؟مرسی عزیزم

بره ببینم کجا رو داره برههههه اوف بره دیگ برنمیگردا واه واه😅شوخی میکنم خستگیت دربیاد😄 آخه من واین ...

دقبقا اصلا تو متفاوت تر از هنه بودی تو ذهنم دیدی که گفتم اون علاقش بیشتره چون مشخصه دختری هسای مه دنبال پسرا نمیوفتی گدای عشقو محبت نیست برای همین پسره حسش عمیق تره دوستت داره گفتم میره برنمیگرده بخاطر غرورشه

دقبقا اصلا تو متفاوت تر از هنه بودی تو ذهنم دیدی که گفتم اون علاقش بیشتره چون مشخصه دختری هسای مه دن ...

آره 😄البته شمالطف داری بهم ممنونم.میشه خصوصی اگ حوصله داری چیزی بهت بگم؟

دقبقا اصلا تو متفاوت تر از هنه بودی تو ذهنم دیدی که گفتم اون علاقش بیشتره چون مشخصه دختری هسای مه دن ...

@تارااحمدی   عزیزم من چه زمانی و کجا شاغل میشم؟بعد از اینکه من آقای ج را رد کردم چه حسی داشت؟آیا الان من را چک می کنه؟آیا دوستش که اولش ن داره متوجه شده؟مرسی عزیزم

2706