2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دهن همه رو سرویس کردم اره؟ چطوری بگیرم؟

منم مث تو ام😂

یکیو میشناسم ف_ال میگیره البته باید معرف داشته باشی یه چند نفری گرفتن دقیق گفته فق قیمتا بالاس من برا همین نتونستم فعلا بگیرم ف_ال احساسی یا همون ازدواج ۲۵۰ 

زنی‌ را میشناسم من که شعرش بوی غم‌ دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند•
منم مث تو ام😂 یکیو میشناسم ف_ال میگیره البته باید معرف داشته باشی یه چند نفری گرفتن دقیق گفته فق ق ...

پس بیخیالش 

من پول این شکلی ندارم

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊
2731
اره دوست داره ولی مغرور دوست داشتنشو نشون نمیده  شرایط ازدواج نداره تو ذو دوس داره ولی شرایط ا ...

خیلی عشقی که جواب میدی🩷🩷🩷

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊
پس بیخیالش  من پول این شکلی ندارم

منم ندارم ولی خب چون دقیق گفته در حدی ک از یکی اطلاع نداشتیم که طرف کجاس ف_ال گرفتیم گف زندانه و بعد فهمیدیم ک واقعن طرف زندانه برا یکی هم گف هرکاری کنین هم به هم نمیرسن باهم جور نمیشن و طلاق گرفتن کلا دقیق میگه ارزششو داره دنبال پولم ک ازش ف_ال بگیرم

زنی‌ را میشناسم من که شعرش بوی غم‌ دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند•
دقیقا همچیو میگه؟ من ۷ ساله پیش یکی میذم اونم تقریبا هرچی میگهخخخخخخخ میشه

اره هرچی گفته درس بودن فک کنم موکل داره ولی زیاد میگیره

2706