2733
2734

بچه هام همیشه سالم باشن و خوشبخت سرو سامون گرفتنشونو ببینم 🙂

لایک نکنید 🚫⛔    برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱         🚫 درخواست دوستی ندید با تچکر 😊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگ نگی کلیشه ای باید بگم ک آرزویی تاحالا نداشتم

بابا کلیشه ای بود 😂😂

لایک نکنید 🚫⛔    برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱         🚫 درخواست دوستی ندید با تچکر 😊
2731

آرزوم اینه که خدا از خانواده ام ناراحت و خشمگین نباشه و گناهانمان رو ببخشه به بزرگیش و خب در آخر بهشت ( بعد از اینکه خدا ازمون ناراحت و ناراضی نباشه انشالله )

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
2740

چشمامو وا کنم ببینم همش خواب بوده و برگردم به 6 سال پیش

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2706