2752
2734

بچه ها این فقط ی حسه...من رشته م پیرا پزشکیه ی درسی داریم ب اسم آمار که اصلا ب کارمون هم نمیاد و درس اصلیمون نیست...بعد این استاده حضور غیاب نمیکرد منم سر کلاسش نمیرفتم...فک میکرد براش مهم نیس...چن روز پیش امتحان داشتیم من خونده بودم فقط دوتا فرمول رو دستم نوشته بودم که اصلا تو سوال هاهم نبود...اونم استاده دید و ازم برگه مو گرفت..بعد ک رفتم باهاش ح زدم گف حالا بهم پیام بده تا ی فکری کنیم حالا که پیام دادم میگه فردا بیا ببینم چی میشه ولی ازت دوباره امتحان نمیگیرم و این حرفا..نمدونم الان برا چی میخاد منو بکشونه اونجا اخرشم گف اگه برنامم مشخص نشد بهت میگم بیای فلان جا...ینی بیرون داتشگاه..اخرشم پیاماشو پاک کرد!؟بچه ها اینا طبیعیه؟ من خیلی حس بدی گرفتم و استرس دارم...میترسم فردا برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره داره

...زمانی آرامش پیدا میکنی که بفهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی😉 اگه آدم خوبی هستی ،آدم قوی ای هم باش چون به آدمای خوب زیاد ضربه میزنن.تحملت رو ببر بالا...
2706