2737
2734
عنوان

دلم محبت همسر میخاد

181 بازدید | 25 پست

بچه ها من شوهرم خیلی محبت نداره . کلا اهل تعریف و تمجید نیست .... ده ساله چی بشه یه چیزی بگه که تعریف کنه اونم نه اونجور که خیلی مانور بده .تعریف کردن‌اش احساسی نیست بیشتر جنبه خر کردن داره 😁...

ولی جدیدا دلم خیلی میخاد.... یه آقایی برام پی ام میده نمیدونم کیه ولی هوس کردم جواب بدم شاید یکم محبت ببینم ... ولی دوستندارم محبت غیر همسرم و وجدانم هم نمیزاره . چیکار کنم آخه   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب قبل ازدواج نفهمیدی محبت نمی‌کنه؟

نه اونموقع توجه داشت بهم کم کم اهمیتش کم شد .به هرزبونی بهش میگم خیلی هنر کنه بغل کنه . من محبت کلامی میخام و اون اصلا نمیخاد بگه ... بلده... چون با همین کلام و حرف زدنش من شیفته ش شدم 

2740

همچنین کاری نکنی میافتی توی منجلابی ک.نمیتونی ازش بیرون بیای یکی از آشنا هامون بخاطر شوهر هوس باز عوضیش همچنین کاری کرد و خودش درگیر منجلاب شده ک بیرون هم نمیتونه بیاد به نوعی عادت کرده درکت میکنم مرد بی محبت از همچی سیرت میکنه.اما این.راهش نیست توروخدا بهش بگو من خداروشکر شوهر خوبی دارم چرا چون.خودم یادش دادم.چطوری رفتار کنه باهام بخدا بهش گفتم وقتی رد میشی از کنارم بوسم کن یکی دوبار گفتم خودش الان میدونه خیلی ام خوبه هیچی ام ازمن کم نشده بخدا ده ساله با تموم مشکلات هنوزم عاشق هم هستیم خودت بهش بگو بهت محبت کنه بگو اینجوری باش اون‌جوری باش بخدا تاثیر میذاره امتحان کن

جدا شو ازش با هرکس میخواس رابطه داشته باش  چرا خیانت ؟

اینکه من تو گوشی تلفنش حتی به خودش زحمت نمیده شمارم سیو کنه . اینکه فالو پیجش نیستم . اینکه جواب پیامام نمیده ‌.اینکه ناراحت بشم ازش براش مهم نباشه . درسته باید جداشم و بچم بچه طلاق بشه با کلی حسرت ... تحمل کردن ما زنا حماقت یا عاقلانه ؟!

اینکه من تو گوشی تلفنش حتی به خودش زحمت نمیده شمارم سیو کنه . اینکه فالو پیجش نیستم . اینکه جواب پیا ...

تایپ شخصیتی سردو کم احساسه ؟

بچت بچه طلاق باشه خیلی بهتر از اینه خیانت کنی به همسرت 

2706